Informacja tel.: +48 703 40 23 57 cena brutto 2,58 zł./min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

logo PKS 40px

Wyszukaj połączenie i kup bilet przez internet od 1 zł!

Informujemy, że od dnia 12.02.2018 przystanki w Zielonej Górze Rondo Anny Borchers przy ul. Dworcowej i ul. Batorego zostaną wyłączone z obsługi na czas prowadzonych robót drogowych.
W związku z tym mogą wystąpić opóźnienia w prowadzonej komunikacji, za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Rozkład Jazdy ważny od: 08.09.2018 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. ODJAZDU                     
BABIMOST Zbąszynek 14:30 D (*) 3      
BORYSZYN   06:15 DH (*) 1 15:25 DH (*) 5    
BRÓJCE Myszęcin 12:30 D (*) 4 15:30 D (*) 4    
CIBÓRZ   08:30 D (*) 4      
GORZÓW WLKP. Międzyrzecz 16:10 (III) 5      
GOŚCIKOWO   13:00 S (*) 7      
JELENIA GÓRA Bolesławiec 12:40 d (V;XV) 6 15:20 a (V;VIII) 6    
JEMIOŁÓW Zagórze 15:45 S (*) 6      
JEZIORY   15:10 DH (*) 3      
KALINOWO Niesulice 06:30 S (*) 1 13:20 D (*) 2    
KĘPSKO Darnawa 07:40 S (*) 3 13:20 S (*) 3    
KOŁOBRZEG Recz, Świdwin 07:35 dn (*) 5      
KOSZALIN Gorzów Wlkp. 11:15 a (V;VIII) 5      
KUDOWA ZDRÓJ Polkowice, Wrocław 11:35 (III) 6      
LASKI WIEŚ Przełazy 12:45 S (*) 7 14:25 S (*) 7 15:30 S (*) 7  
ŁAGÓW LUB.   07:55 D (*) 5 10:30 Dm (*) 5 12:00 D (*) 5 14:25 Dm (*) 5
    16:00 DH (*) 5      
ŁAGÓW LUB. Lubrza 06:35 S (*) 5 16:00 S (*) 5    
MIĘDZYCHÓD Międzyrzecz 13:40 De (III) 4      
MIĘDZYLESIE Cibórz 13:25 S (*) 4      
MIĘDZYLESIE Ołobok 13:15 S (*) 3      
MIĘDZYRZECZ Jordanowo 11:00 D (*) 2      
MYSZĘCIN   14:15 S (*) 3      
NIEDŹWIEDŹ Przełazy 06:20 S (*) 7      
NIEKARZYN   06:30 S (*) 7 15:45 S (*) 7    
NOWY DWOREK Witosław 07:50 S (*) 7 14:15 D (*) 2 15:25 D (*) 7  
OŁOBOK Wilkowo 15:35 S (*) 2      
POGORZELICA Pobierowo 05:15 R (*) 5      
RAKÓW   07:00 S (*) 8 07:50 S (*) 8 12:35 S (*) 8 13:35 S (*) 8
SKĄPE   06:30 S (*) 3      
SMARDZEWO Lubinicko 12:05 S (*) 3 14:15 S (*) 6 15:30 S (*) 3  
SMARDZEWO   06:20 S (*) 3 12:30 DH (*) 3 12:45 S (*) 3 13:40 S (*) 3
SULĘCIN   14:23 D (III) 5      
SZCZANIEC   06:25 S (*) 4 06:30 DH (*) 4    
SZCZECIN Gorzów Wlkp. 13:25 d (V) 5      
ŚWINOUJŚCIE Kamień Pomorski 05:15 R (*) 6      
WĘGRZYNICE Cibórz 06:20 S (*) 7 11:50 D (*) 1 14:25 S (*) 3  
WĘGRZYNICE Lubogóra 06:00 S (*) 2 15:30 S (*) 5 15:30 DH (*) 5  
WYSOKA Lubrza 12:45 S (*) 1      
ZAGAJE Lubrza 12:50 S (*) 7      
ZARZYŃ Lubrza 06:15 S (*) 1 14:25 S (*) 1 15:25 S (*) 6  
ZAWISZE Skąpe 15:25 D (*) 1      
ZIELONA GÓRA   08:20 De (III) 6 18:58 R (*) 6 21:00 R (*) 8  
ZIELONA GÓRA Cigacice 05:20 dn (*) 8 06:35 d (*) 8 07:00 S (*) 8 08:10 dm (*) 8
    09:30 E (*) 8 09:41 D (III) 8 10:30 D (*) 6 11:20 Dm (*) 8
    12:10 b (*) 8 13:00 Dm (*) 6 14:15 bm (*) 8 15:40 c (*) 8
    16:20 S (*) 8 16:20 Cdn (*) 8 17:30 an (*) 8 18:40 S (*) 6
      20:00 dn (*) 6      

 

Rozkład Jazdy ważny od: 08.09.2018 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. PRZYJAZDU                     
BABIMOST Zbąszynek 07:20 D (*)      
BORYSZYN   07:34 DH (*) 16:40 DH (*)    
BRÓJCE Myszęcin 06:19 D (*) 08:35 S (*) 13:05 DH (*)  
CIBÓRZ Ołobok 09:43 D (*)      
GORZÓW WLKP. Międzyrzecz 11:31 (III)      
GOŚCIKOWO   16:50 12 (*)      
JELENIA GÓRA Bolesławiec 11:15 a (V;VIII) 13:20 d (V,XV)    
JEZIORY   15:30 DH (*)      
KALINOWO Radoszyn 07:49 S (*) 14:28 DH (*) 15:30 S (*)  
KĘPSKO   15:30 S (*)      
KĘPSKO Skąpe 08:58 S (*)      
KOŁOBRZEG Recz, Świdwin 19:59 dn (*)      
KOSZALIN Gorzów Wlkp. 15:20 a (V,VIII)      
KUDOWA ZDRÓJ Polkowice, Wrocław 16:09 (III)      
LASKI WIEŚ Przełazy 14:20 S (*) 15:51 S (*) 16:45 S (*)  
ŁAGÓW LUB.   07:30 D (*) 09:18 D (*) 13:20 D (*) 16:00 Dm (*)
ŁAGÓW LUB. Lubrza 07:30 D (*) 08:59 S (*)    
MIĘDZYCHÓD Międzyrzecz 08:20 De (III)      
MIĘDZYLESIE Cibórz 14:44 S (*)      
MIĘDZYLESIE Ołobok 14:55 S (*)      
MIĘDZYRZECZ Jordanowo 12:53 D (*)      
MYSZĘCIN   16:18 S (*)      
NIEDŹWIEDŹ Przełazy 07:25 S (*) 08:52 S (*)    
NOWY DWOREK Witosław 07:20 D (*) 08:52 S (*) 15:11 D (*)  
NIEKARZYN   07:46 S (*) 16:40 S (*)    
OŁOBOK Wilkowo 16:39 S (*)      
POGORZELICA Pobierowo 18:58 R (*)      
RAKÓW   07:51 S (*) 08:40 S (*) 13:35 S (*) 14:23 S (*)
    15:10 S (*)      
SKĄPE   07:46 S (*)      
SMARDZEWO Lubinicko 13:38 DH (*) 14:24 S (*) 15:13 S (*) 16:18 S (*)
SMARDZEWO   08:04 S (*) 13:35 S (*) 13:38 DH (*) 16:53 S (*)
SULĘCIN   09:36 D (III)      
SZCZANIEC   07:50 S (*)      
SZCZECIN Gorzów Wlkp. 12:39 d (V)      
ŚWINOUJŚCIE Kamień Pomorski 21:00 R (*)      
WĘGRZYNICE   07:46 S (*) 13:20 D (*)    
WĘGRZYNICE Lubogóra 07:13 S (*) 16:05 S (*) 16:25 S (*) 16:30 DH (*)
WYSOKA Lubrza, Zarzyń 14:07 S (*)      
ZAGAJE Lubrza 13:50 S (*)      
ZARZYŃ Lubrza 07:55 S (*) 15:58 S (*) 16:50 S (*)  
ZAWISZE Skąpe 16:56 D (*)      
ZIELONA GÓRA   05:14 R (*) 05:14 R (*) 13:40 De (III)  
ZIELONA GÓRA Cigacice 06:11 D (*) 07:34 dn (*) 09:01 E (*) 10:51 d (*)
    12:25 S (*) 13:31 bm (*) 14:18 D (III) 14:21 Dm (*)
    15:21 b (*) 15:55 S (*) 16:43 am (*) 17:16 S (*)
    18:21 dm (*) 19:30 an (*) 20:31 dn (*) 22:26 dn (*)

LEGENDA

14.30 kurs pośpieszny
07:30 V kurs przyspieszony
17:45 kurs zwykły
+ kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
6 kursuje w soboty oprócz 26.XII
7 kursuje w niedziele
& nie kursuje w okresie od 28.IV do 31.VIII
a nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
b nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
B kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
C kursuje w soboty, niedziele i święta oraz dodatkowo 02.V i 12.XI
c nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
D kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt z wyjątkiem 02.V i 12.XI
d nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26
E kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt i 12.XI
e nie kursuje w okresie ferii letnich
G nie kursuje od poniedziałku do piątku w okresie wakacji szkolnych i ferii
g nie kursuje w Wielką Sobotę
H kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych oraz 2.XI
i nie kursuje w drugi dzień świąt Wielkanocnych
J kursuje do Czerwieńska Rynek
K kursuje od 16.VI.- 02.IX
L kursuje w okresie ferii letnich
m nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
q w ferie i wakacje szkolne kursuje tylko w dni robocze
R kursuje od 1.VII do 31.VIII
S kursuje w dni nauki szkolnej oprócz 2.V oraz 02.XI i 12.XI
Q kursuje przez Czerwieńsk Jednostka Wojskowa
T nie kursuje 30.III
U nie kursuje we wtorki i środy
X kursuje od 23.VI do 02.IX
Y nie kursuje 3.IV
(*) kurs firmy PKS Zielona Góra Sp. z o.o., ul. Jana z Kolna 2a, 65-014 Zielona Góra
(I) kurs firmy PKS Bolesławiec Sp. z. o.o. , ul. Modłowa 8, 59-700 Bolesławiec
(II) kurs firmy "INTERTRANS" PKS w Głogowie S. A., ul. Jedności Robotniczej 2 67-200 Głogów
(III) kurs firmy PKS w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.,  ul. Podmiejska 20, 66-400 Gorzów Wlkp.
(IV) kurs firmy Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o. ul. Trzygłowska 32, 72-300 Gryfice
(V) kurs firmy PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra, ul. Obrońców Pokoju 1B
(VI) kurs firmy PKS w Kamiennej Górze Sp. z o.o., ul. Towarowa 43, 58-400 Kamienna Góra
(VII) kurs firmy F.U.H. EKO - "STAMAR" Marczak Stanisław Końskie, ul. Zachodnia 19,26-200 Końskie
(VIII) kurs firmy PKS Spółka z o.o. w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 1, 75-029 Koszalin
(IX) kurs firmy PKS Leszno Sp. z o.o. , ul. Narutowicza 76, 64-100 Leszno
(X) kurs firmy PKS Nowa Sól Sp. z o.o. w likwidacji, ul. Przyszłości 1, 67-100 Nowa Sól
(XI) kurs firmy PKS Przemyśl Sp. z o.o., ul. Dworskiego 106, 37-700 Przemyśl
(XII) kurs firmy PT-H TRANSHAND Sp. z o.o Słubice, Osiedle Przemysłowe 16, 69-100 Słubice
(XIII) kurs firmy "POLBUS-PKS" Sp. z o.o. Wrocław, ul. Joannitów 13, 50-525 Wrocław
(XIV) kurs firmy PKS w Żarach S.A., ul. Okrzei 31-33, 68-200 Żary
(XV) kurs firmy PKS w Szczecinie Sp. z o.o.,  ul. Heyki 4, 70-631 Szczecin
(XVI) Arria Bus Transport Polska sp. z o.o. Oddział w Kołobrzegu, ul. Dąbrowskiego 8/24, 87-100 Toruń