Informacja tel.: +48 703 40 23 57 cena brutto 2,58 zł./min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

logo PKS 40px

Wyszukaj połączenie i kup bilet przez internet od 1 zł!

 

Komunikacja w Boże Ciało

informuje, że od dnia 12.02.2018 przystanki w Zielonej Górze Rondo Anny Borchers przy ul. Dworcowej i ul. Batorego zostaną wyłączone z obsługi na czas prowadzonych robót drogowych.
W związku z tym mogą wystąpić opóźnienia w prowadzonej komunikacji, za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Rozkład Jazdy ważny od: 01.02.2017 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. ODJAZDU                     
BABIMOST Klępsk 08:30 D (*) 7 14:30 S (*) 7 15:40 D (*) 7  
BOJADŁA Głuchów 09:10 D (*) 4 15:40 S (*) 3    
BOJADŁA Podlegórz 15:40 DH (*) 4 18:30 Dm (*) 4    
BOJADŁA Radowice 08:05 D (*) 4 11:30 D (*) 4 16:30 Dm (*) 4  
BRODY Kije 06:40 S (*) 3      
BRODY Pomorsko 05:30 DH (*) 3 06:55 DH (*) 3 16:15 S (*) 3 17:35 S (*)3
BUKÓW   09:50 DH (*) 6 12:10 S (*) 6 15:20 DH (*) 6 15:35 S (*)6
CIBÓRZ Skąpe 09:40 D (*) 6 13:35 S (*) 6 13:35 DH (*) 6  
GORZÓW WLKP. Międzyrzecz 15:45 (III) 6      
GUBIN Krosno Odrz. 09:35 dn (IX) 2 16:28 Vc (*) 2    
JELENIA GÓRA Bolesławiec, 13:05 d (V;XV) 2      
KALSK ODR   07:30 S (*) 5      
KARGOWA   08:15 DH (*) 7 09:00 6n (*) 7 11:30 S (*) 7 12:30 6n (*) 7
    13:35 D (*) 7 15:00 S (*) 7 15:45 D (*) 7 18:15 Dm (*) 7
KIJE   06:50 S (*) 6      
KOŁOBRZEG Świebodzin, Gorzów. 07:10 dn (*) 6      
KUDOWA ZDRÓJ Polkowice, Wrocław 11:56 (III) 2      
LESZNO   18:50 dn (IX) 4      
MIĘDZYCHÓD Międzyrzecz 13:16 De (III) 6      
MŁYNKOWO Podlegórz 06:15 S (*) 4 13:30 S (*) 4 14:25 S (*) 4  
NIEKARZYN   07:55 S (*) 6 15:15 S (*) 6    
NIETKOWICE Pomorsko 06:30 S (*) 3 08:05 D (*) 3 12:05 D (*) 3 14:25 S (*)3
    15:20 DH (*) 3 15:30 S (*) 3    
OSTRZYCE Głuchów 06:35 S (*) 4 13:55 S (*) 4    
OSTRZYCE Radowice 15:35 S (*) 4      
POGORZELICA Pobierowo 04:54 R (*) 5      
POZNAŃ Kargowa 07:53 Vc (*) 7      
SULĘCIN Świebodzin 13:54 E (III) 6 19:10 be7 (III) 6    
SZCZECIN Gorzów Wlkp. 12:55 d (V;XV) 6      
ŚWIEBODZIN   05:40 D (*) 5 08:30 E (*) 5 10:20 c (*) 5 11:55 S (*)5
    13:00 am (*) 5 13:50 Dm (*) 5 14:50 a (*) 5 15:24 S (*)5
    16:15 am (*) 5 16:45 S (*) 5 17:50 cm (*) 5 19:00 am (*)5
    20:00 d (*) 5 22:00 dn (*) 5    
ŚWINOUJŚCIE Kamień Pomorski 04:54 R (*) 6      
WOLSZTYN Kargowa 09:00 D (*) 7      
ZIELONA GÓRA   07:10 S (*) 2 08:46 De (III) 2 19:18 R (*) 2 21:20 R (*)2
ZIELONA GÓRA Cigacice 05:05 E (*) 1 05:50 dn (*) 1 06:10 D (*) 2 06:50 D (*)1
    07:08 d (*) 1 07:30 S (*) 1 08:15 S (*) 1 08:43 dm (*)1
    09:20 D (*) 1 10:00 E (*) 1 10:05 E (III) 2 11:05 D (*)1
    11:50 D (*) 1 11:53 Dm (*) 1 12:45 a (*) 1 13:32 Dm (*)1
    14:48 am (*) 1 15:30 Dm (*) 1 16:13 c (*) 1 16:50 Cdn (*)1
    16:53 S (*) 1 17:00 be7 (III) 2 17:10 DH (*) 1 18:00 an (*)2
    19:13 S (*) 1 20:25 dn (*) 2    

 

Rozkład Jazdy ważny od: 01.02.2017 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. PRZYJAZDU                     
BABIMOST Klępsk 07:26 S (*) 09:31 D (*) 15:31 S (*) 16:40 DH (*)
BOJADŁA Głuchów 10:25 D (*)      
BOJADŁA Podlegórz 06:37 D (*)      
BOJADŁA Radowice 09:18 D (*) 12:38 DH (*) 19:41 Dm (*)  
BRODY Pomorsko 06:10 D (*) 07:41 DH (*) 07:57 S (*) 18:24 S (*)
BUKÓW   10:25 DH (*) 15:45 DH (*)    
CIBÓRZ Skąpe 11:05 D (*) 15:05 D (*)    
GORZÓW WLKP. Międzyrzecz 11:56 (III)      
GUBIN Krosno Odrz. 07:49 Vc (*) 18:49 dn (IX)    
JELENIA GÓRA Bolesławiec, 11:10 a (V;VIII) 12:55 d (V;XV)    
KALSK ODR   07:52 S (*)      
KARGOWA   07:10 S (*)      
KARGOWA Okunin 07:26 S (*) 09:10 DH (*) 09:21 S (*) 09:55 6n (*)
    13:20 6n (*) 14:25 S (*) 16:40 DHm (*)  
KIJE   07:37 S (*)      
KOŁOBRZEG Świebodzin, Gorzów. 20:24 dn (*)      
KUDOWA ZDRÓJ Polkowice, Wrocław 15:44 (III)      
LESZNO   09:29 dn (IX)      
ŁAGÓW LUB. Świebodzin 16:48 Cdn (*)      
MIĘDZYCHÓD Międzyrzecz 08:44 De (III)      
MŁYNKOWO Głuchów 08:49 S (*)      
MŁYNKOWO Podlegórz 07:41 S (*) 15:48 S (*) 15:12 S (*)  
NIEKARZYN   06:28 D (*) 08:39 S (*) 15:55 S (*)  
NIETKOWICE Pomorsko 07:34 S (*) 09:47 D (*) 13:35 DH (*) 15:34 S (*)
    16:20 DH (*) 16:30 S (*)    
OSTRZYCE Głuchów 07:46 S (*) 15:30 S (*)    
POGORZELICA Pobierowo 19:18 R (*)      
POZNAŃ Kargowa 16:28 Vc (*)      
SULĘCIN Świebodzin 10:05 D (III) 17:00 be7 (III)    
SZCZECIN Gorzów Wlkp. 13:05 d (V;XV)      
ŚWIEBODZIN   05:48 dn (*) 07:06 d (*) 07:27 S (*) 08:41 dm (*)
    09:59 E (*) 11:01 D (*) 11:51 Dm (*) 12:41 b (*)
    13:31 Dm (*) 14:46 am (*) 16:11 c (*) 16:51 S (*)
    18:00 an (*) 19:11 S (*)    
ŚWINOUJŚCIE Kamień Pomorski 21:20 R (*)      
TRZEBIECHÓW Głuchów, Ledno 14:06 S (*)      
WOLSZTYN Kargowa 11:50 D (*)      
ZIELONA GÓRA   04:54 R (*) 04:54 R (*) 13:14 De (III) 15:00 S (*)
    15:44 D (*)      
ZIELONA GÓRA Cigacice 05:39 D (*) 07:09 dn (*) 07:16 S (*) 08:29 E (*)
    09:00 D (*) 10:19 d (*) 11:52 S (*) 12:59 am (*)
    13:49 Dm (*) 13:54 E (III) 14:49 a (*) 15:05 6c (*)
    15:22 S (*) 15:40 DH (*) 15:37 S (III) 16:12 am (*)
    16:44 S (*) 17:49 dm (*) 18:14 Dm (*) 18:58 am (*)
    19:05 be7 (III) 19:59 dn (*) 21:15 Dm (*) 21:59 dn (*)
    22:59 Dm (*)      

LEGENDA

14.30 kurs pośpieszny
07:30 V kurs przyspieszony
17:45 kurs zwykły
+ kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
6 kursuje w soboty oprócz 26.XII
7 kursuje w niedziele
& nie kursuje w okresie od 28.IV do 31.VIII
a nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
b nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
B kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
C kursuje w soboty, niedziele i święta oraz dodatkowo 02.V
c nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
D kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt z wyjątkiem 02.V
d nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26
E kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e nie kursuje w okresie ferii letnich
G nie kursuje od poniedziałku do piątku w okresie wakacji szkolnych i ferii
g nie kursuje w Wielką Sobotę
H kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych oraz 30.IV i 4.V oraz 1.VI
i nie kursuje w drugi dzień świąt Wielkanocnych
J kursuje do Czerwieńska Rynek
K kursuje od 16.VI.- 02.IX
L kursuje w okresie ferii letnich
m nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
q w ferie i wakacje szkolne kursuje tylko w dni robocze
R kursuje od 1.VII do 31.VIII
S kursuje w dni nauki szkolnej oprócz 30.IV, 2.i 4.V oraz 01.VI
Q kursuje przez Czerwieńsk Jednostka Wojskowa
T nie kursuje 30.III
U nie kursuje we wtorki i środy
X kursuje od 23.VI do 02.IX
Y nie kursuje 3.IV
(*) kurs firmy PKS Zielona Góra Sp. z o.o., ul. Jana z Kolna 2a, 65-014 Zielona Góra
(I) kurs firmy PKS Bolesławiec Sp. z. o.o. , ul. Modłowa 8, 59-700 Bolesławiec
(II) kurs firmy "INTERTRANS" PKS w Głogowie S. A., ul. Jedności Robotniczej 2 67-200 Głogów
(III) kurs firmy PKS w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.,  ul. Podmiejska 20, 66-400 Gorzów Wlkp.
(IV) kurs firmy Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o. ul. Trzygłowska 32, 72-300 Gryfice
(V) kurs firmy PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra, ul. Obrońców Pokoju 1B
(VI) kurs firmy PKS w Kamiennej Górze Sp. z o.o., ul. Towarowa 43, 58-400 Kamienna Góra
(VII) kurs firmy F.U.H. EKO - "STAMAR" Marczak Stanisław Końskie, ul. Zachodnia 19,26-200 Końskie
(VIII) kurs firmy PKS Spółka z o.o. w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 1, 75-029 Koszalin
(IX) kurs firmy PKS Leszno Sp. z o.o. , ul. Narutowicza 76, 64-100 Leszno
(X) kurs firmy PKS Nowa Sól Sp. z o.o. w likwidacji, ul. Przyszłości 1, 67-100 Nowa Sól
(XI) kurs firmy PKS Przemyśl Sp. z o.o., ul. Dworskiego 106, 37-700 Przemyśl
(XII) kurs firmy PT-H TRANSHAND Sp. z o.o Słubice, Osiedle Przemysłowe 16, 69-100 Słubice
(XIII) kurs firmy "POLBUS-PKS" Sp. z o.o. Wrocław, ul. Joannitów 13, 50-525 Wrocław
(XIV) kurs firmy PKS w Żarach S.A., ul. Okrzei 31-33, 68-200 Żary
(XV) kurs firmy PKS w Szczecinie Sp. z o.o.,  ul. Heyki 4, 70-631 Szczecin
(XVI) Arria Bus Transport Polska sp. z o.o. Oddział w Kołobrzegu, ul. Dąbrowskiego 8/24, 87-100 Toruń