займ онлайнкредиты онлайн
logo PKS 40px

Informacja telefoniczna: +48 703 40 23 57 płatne 2,10 zł + VAT za 1 min. połączenia

Wyszukaj połączenie i kup bilet przez internet od 1 zł!

Oferty Pracy

foto przepisy

Wydawca paliw Zielona Góra

Zatrudnimy osobę na stanowisko Wydawca paliw na stację paliw w Zielonej Górze

Wymagania:
- wykształcenie średnie,

KIEROWCA AUTOBUSU Zielona Góra, Sulechów,Świebodzin, Krosno Odrzańskie, Gubin

Zatrudnimy na stanowisko kierowca autobusu Zielona Góra (Sulechów,Świebodzin, Krosno Odrzańskie, Gubin)

Opis stanowiska:
Obsługa komunikacji lokalnej, dalekobieżnej oraz turystyki,

Zadania:
- Profesjonalna i rzetelna obsługa pasażerów,
- Sprzedaż biletów,

Wymagania:
- Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu kierowcy kat. D,
- Świadectwo kwalifikacji zawodowej, orzeczenie psychologiczne,
- zaświadczenie lekarskie,
- Zaświadczenie o niekaralności,
- Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Punktualność, dyspozycyjność,

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego.

WULKANIZATOR ZIELONA GÓRA

Zatrudnimy pracownika na stanowisko: WULKANIZATOR na Stację Obsługi w Zielonej Górze

MECHANIK SAMOCHODOWY Zielona Góra

Mechaników napraw pojazdów samochodowych z doświadczeniem na Stację Obsługi w Zielonej Górze (na zespołownię i silnikownię).

Kadry - dane kontaktowe

od poniedziałku do piątku: godz. 7:00 - 15:00

68 322 04 45

661 400 427

kadry@pks.zgora.pl