logo krzywe1

Wyszukaj połączenie i kup bilet przez internet od 1 zł!

Myjnia samochodowa


zdjęcie 1 do zakladki myjnia samochodowa zdjęcie 2 do zakładki myjnia samochodowa

 

 

cennik usług myjni
Oferujemy szeroki wachlarz usług kompleksowej kosmetyki samochodowej. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilku lat w branży, pozwoliło nam na wypracowanie standardów umożliwiających utrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług, a także obsługi Klienta. Gwarantujemy pełną satysfakcję z wykonywanych przez nas usług.
Pracujemy jedynie na wysokiej klasy preparatach.
Stosowane obecnie lakiery, skomponowane na bazie wody, stwarzają wysokie ryzyko powstawania uszkodzeń powierzchni lakierniczej w wyniku nieprawidłowego mycia pojazdu. Jedynie myjnia ręczna, w której stosowane są środki wysokiej jakości, dysponująca przeszkolonym personelem i odpowiednimi procedurami, jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo uniknięcia uszkodzenia Państwa pojazdu.
Mycie pojazdu
Przestrzegając odpowiedniej technologii, przy zastosowaniu agregatu wysokociśnieniowego spłukiwana jest dokładnie cała bryła samochodu oraz nadkola. Woda stosowana w odpowiedniej ilości i pod odpowiednim ciśnieniem umożliwia wypłukanie wszelkich zanieczyszczeń eksploatacyjnych z miejsc niewidocznych i w klasyczny sposób niedostępnych.
Pojazd poddany jest myciu dobrej jakości szamponem z użyciem gąbek samochodowych (najwyższa jakość gąbek i stosowanych kosmetyków w trakcie procedury mycia pojazdu ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa powłoki lakierniczej). Nasze standardy nie pozwalają na pominięcie w trakcie tej procedury elementów niewidocznych, takich jak progi i słupki drzwiowe, czy wnęki bagażowe.
Następnie samochód poddawany jest spłukaniu, wydmuchaniu pozostałości wody (min. lusterka, listwy) i wytarciu do sucha z zastosowaniem dedykowanych do zastosowania ścierek samochodowych.
Czyszczenie i nabłyszczanie plastików zewnętrznych oraz opon
Listwy, osłony lusterek, czy zderzaki samochodów częstokroć wykonane są z plastików nielakierowanych, w związku z czym również wymagają konserwacji i nabłyszczenia odpowiednimi preparatami. W tym celu stosujemy profesjonalne preparaty niedostępne w sprzedaży detalicznej odpowiednie do rodzaju powierzchni. Opony samochodu naszego Klienta również podlegają podobnemu zabiegowi konserwacji, dzięki czemu uzyskujemy efekt wizualny i zabezpieczamy opony przed nadmiernym użyciem i wpływem czynników atmosferycznych.
Odkurzanie
Pod terminem odkurzania wnętrza oferujemy zestaw czynności obejmujący wypłukanie lub wytrzepanie dywaników , dokładne odkurzenie wnętrza  z odpowiednio profilowanymi końcówkami ułatwiającymi dotarcie do zakamarków, zastosowanie sprzężonego powietrza w miejscach, do których dostać się nie można oraz dokładne wytarcie kurzu w całym pojeździe. Nie zastąpiony w tym procesie jest pistolet „TORNADOR GUN”, który służy do czyszczenia wszelkich zakamarków, kratek  w samochodach i prania dywaników. Jak działa Tornador?
Po zalaniu do zbiorniczka roztworu detergentu i podłączeniu go do źródła sprężonego powietrza, po naciśnięciu spustu pistolet zasysa ze zbiorniczka płyn i miesza go z powietrzem, ale zamiast rozpylić go jak w zwykłym pistolecie z dyszą pianową, zawirowuje strumień, tworząc miniaturowe tornado. Dzięki temu środek czyszczący nie jest wbijany w głąb czyszczonego materiału, ale odrywa brud z jego powierzchni. Efekt jest podobny do klasycznego prania tapicerki, ale z tą różnicą, że mniej płynu trafia na czyszczoną powierzchnię.
Po zastosowaniu Tornador Gun dywaniki wyglądają jak nowe.
W przeciwieństwie do typowego sprzętu do prania tapicerki urządzenie ma dodatkowe zastosowania: świetnie czyści zarówno gładkie powierzchnie, np. deski rozdzielcze, boczki, listwy, jak i trudno dostępne zakamarki, np. kratki wentylacyjne.
Woskowanie ręczne
Woskowanie w całości odbywa się w procedurze ręcznej, przy użyciu wosku w postaci płynnej i jest najtrwalszym sposobem zabezpieczenia pojazdu za pomocą wosków. Naniesiona warstwa wosku jest w stanie przetrwać na lakierze nawet do kilku miesięcy.

 

plansza informacyjna PFR poziom