logo krzywe1

Wyszukaj połączenie i kup bilet przez internet od 1 zł!

Pani Iwono

Pragnę złożyć na Pani ręce podziękowanie za profesjonalną i bezpieczną a zarazem miłą obsługę Panów Kierowców podczas wyjazdu jaki miał miejsce 7 lipca 2018r wynajętym autokarem do Warszawy.

Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam,

Mariola Duda
Production Administration Specialist
Wyborowa Pernod Ricard


Dzień dobry, w imieniu rodziców i dzieci uczestniczących w wycieczce do Szklarskiej Poręby pragnę serdecznie podziękować za doskonałą organizację i atmosferę. Dzięki przemyślanemu programowi, komfortowemu autokarowi, pięknie położonej bazy noclegowej oraz profesjonalnej opiece pana pilota i sympatycznemu panu kierowcy wyjazd dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń, wypoczynku oraz zachęcił do skorzystania z następnej oferty.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Grażyna Dąbrowska
dyrektor Szkoły Podstawowej w Bukowie


Witam Państwa

Nadszedł czas podsumowania dużego wyjazdu do Paryża w dniach 29 czerwca-3 lipca.

Zdaje sobie sprawę, że przy tak dużym przedsięwzięciu, bo przecież w Paryżu było ok 750 autokarów miały miejsce liczne niedociągnięcia. Za co przepraszam, wszystkie rozbieżności co do logiki i nieraz absurdalnych zmian - 2 dni przed wynajmem skutkowały niepotrzebnym stresem.

Bardzo dziękuję załogom, kierownictwu firm, mechanikom i pracownikom administracyjnym które musiały analizować te tabele za pełen profesjonalizm, rzetelne podejście do zamówienia. Zdaje sobie sprawę z uciążliwości gości przewożonych no ale zostawię te sprawę bez komentarza.

Jeszcze raz dziękuję i życzę miłego urlopu, zdrowia i sukcesów.

Pozdrawiam
Piotr Wocial
Tip Top, Sindbad Eurobus PoznańDzień dobry Państwu.

Chciałem bardzo serdecznie podziękować Panu kierowcy Tadeuszowi Sokołowskiemu, który dnia 21 czerwca 2017 r. obsługiwał kurs nr 293 relacji Świebodzin - Zarzyń przez Lubrzę, Boryszyn.

Poprzez moje niedoczytanie i nieuwagę czekaliśmy na autobus na stanowisku nr 1, kiedy autobus odjechał o godzinie 15.25 ze stanowiska nr 6. Po zorientowanie się poprosiłem Kierownika świebodzińskiego PKS (jemu równiez bardzo dziękuję za szybką reakcję i interwencję) o pomoc. Po konsultacji Kierownika z panem Sokołowskim, ten ostatni zdecydował sie zawrócić autobus i jeszcze raz podjechał na dworzec żeby nas zabrać. Przez to odjechał ponownie z dworca z opóżnieniem. Nadmienię tylko, że opiekowałem się wtedy grupą szkolną składającą się z dwudziestu uczniów, z którymi udawałem sie do Boryszyna na biwak. Gdyby nie postawa Pana Tadeusz Sokołowskiego i kierownika Oddziału PKS Świebodzin to pewnie biwaku by nie było.

Jeszcze raz BARDZO SERDECZNIE DZIĘKIJĘ.

Z poważaniem
Arkadiusz Morajko


Szanowni Państwo!!

W imieniu wychowawców, dzieci oraz rodziców klas III B i III C Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie pragniemy podziękować za dotychczasową współpracę. Wielokrotnie korzystaliśmy z usług PKS-u, za każdym razem współpraca ta przebiegała pomyślnie. W tym roku był to 3 - dniowy wyjazd do Karpacza w terminie 19-21.06.2017r. Chcielibyśmy szczególną uwagę zwrócić na wysoki standard autokaru, którym jechaliśmy oraz przede wszystkim profesjonalizm kierowcy - Pana Przemysława Podgórskiego. Jest to kierowca bardzo miły, kompetentny i godny polecenia. Trzy dni podróżowania z nim były dla naszych dzieci wielką, BEZPIECZNĄ przyjemnością. My, jako rodzice oraz nauczyciele nie wyobrażamy sobie lepszego kierowcy i serdecznie dziękujemy Państwu i Panu Przemysławowi.

Z poważaniem Ewa Karasiewicz - wychowawca III B
Alicja Zjawin - wychowawca III C
ORAZ RODZICESzanowni Państwo,

w dniach 29 - 30 maja br. Wasza firma obsługiwała naszą wycieczkę do Warszawy. Kierowcą autobusu był pan Piotr Pypeć. W imieniu opiekunów wycieczki i swoim własnym pragnę bardzo serdecznie podziękować panu kierowcy za profesjonalizm. Pan Piotr dał się poznać jako kierowca wykonujący swoją pracę z pasją. Był cierpliwy i wyrozumiały w stosunku do uczniów. Jego opanowanie, cierpliwość i poczucie humoru pozwoliło nam na przyjemne i bezpiecznie podróżowanie. Uczniowie byli bardzo wdzięczni Panu kierowcy za odpowiedzialne wykonywanie swojej pracy, pokazali to, nagradzając Pana Piotra słowami podziękowania oraz gromkimi brawami.

Informując o powyższym gratulujemy Waszej Spółce takich pracowników i prosimy o przekazanie naszego uznania Panu Piotrowi.

z poważaniem

Maja Korcz
kierownik wycieczki
Szkoły Podstawowej nr 10
w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych
w Zielonej Górze
ul. Wyspiańskiego 21-25.

plansza informacyjna PFR poziom