logo krzywe1

Wyszukaj połączenie i kup bilet przez internet od 1 zł!

PKS ZIELONA GÓRA


 

PKS Zielona Góra Sp. z o.o. bazując na wieloletniej tradycji, wciąż podnosi poziom świadczonych usług. Na sukces firmy pracuje blisko 300 osób w Zielonej Górze, Gubinie, Krośnie Odrzańskim, Sulechowie i Świebodzinie.

Nasze atuty to:

- ustabilizowana pozycja na rynku usług przewozowych poparta wieloletnim doświadczeniem,

- rozwinięta sieć linii autobusowych - wysoki standard świadczonych usług,

- wysokie umiejętności zawodowe kierowców autobusowych i mechaników,

- sprawny i nowoczesny tabor autobusowy.

Jako jedno z największych przedsiębiorstw przewozowych na Ziemi Lubuskiej dysponujemy rozbudowaną Flotą Autobusowów, które w ramach Rozkładu Jazdy Autobusów pokonują miliony kilometrów, docierając do atrakcyjnych miejsc na terenie Polski oraz Europy.

W ramach rozwiniętej działalności turystycznej nasze autobusy wożą Pasażerów po całej Europie. Kompleksową obsługę w tym zakresie oferuje Biuro Turystyczne BUS TOURS PKS Zielona Góra.

W ramach działalności dodatkowej - oprócz pięciu pełnozakresowych Dworców Autobusowych w Zielonej Górze, Gubinie, Krośnie Odrzańskim, Sulechowie i Świebodzinie. Spółka dysponuje stacją obsługi w Zielonej Górze.

Odbiorcami naszych usług są Klienci indywidualni i instytucjonalni, korzystający z proponowanej oferty doraźnie lub na podstawie długoterminowych umów.

 

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby Klienci korzystający z naszych usług byli zadowoleni!

 

plansza informacyjna PFR poziom