Informacja tel.: +48 703 40 23 57 cena brutto 2,58 zł./min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

logo PKS 40px

Wyszukaj połączenie i kup bilet przez internet od 1 zł!

Informujemy, że od dnia 12.02.2018 przystanki w Zielonej Górze Rondo Anny Borchers przy ul. Dworcowej i ul. Batorego zostaną wyłączone z obsługi na czas prowadzonych robót drogowych.
W związku z tym mogą wystąpić opóźnienia w prowadzonej komunikacji, za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Rozkład Jazdy ważny od: 29.09.2018 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. ODJAZDU                     
BABIMOST LOTNISKO   04:10 E (*) 1      
BARLINEK Gorzów Wlkp. 06:45 dn (*) 2      
BOBROWICE Trzebule 15:40 S (*) 5      
BOJADŁA Sulechów 15:10 S (*) 1      
BOLESŁAWIEC Szprotawa 13:00 D (I) 3      
BRONISZÓW Radwanów 06:20 S (*)9 08:15 S (*) 9 12:10 S (*) 9 15:25 D (*) 9
BRZEŹNICA Niwiska 06:00 D (*) 9 08:00 D (*) 9 09:45 E (*) 9 14:15 Dm (*)8
    14:20 S (*) 10 15:30 D (*) 10 16:30 bn (*) 9  
BYTOM ODRZ.    22:00 dnT (*) 3      
CIEMNICE Leśniów Wielki 06:10 S (*) 6 15:25 S (*) 5    
CYBINKA Krosno Odrz. 06:55 c (*) 5 10:45 c (*) 5 14:35 D (*) 5 15:00 dm (*) 5
CZERWIEŃSK Przylep 04:00 dg (*) 1a 04:40 DL (*) 1a 04:55 De (*) 1a 05:50 EQ (*)1a
    06:00 SJ (*) 1a 06:20 S (*) 1a 06:40 D (*) 1a 07:10 D (*)1a
    07:50 c (*) 1a 08:40 25 (*) 1a 08:40 134J (*) 1a 09:10 D (*)1a
    09:30 Cb (*) 1a 10:00 SJ (*) 1a 10:30 D (*) 1a 11:20 dJ (*)1a
    11:50 D (*) 1a 12:30 b (*) 1a 13:10 c (*) 1a 13:50 D (*)1a
    14:30 d (*) 1a 15:10 D (*) 1a 15:30 D (*) 1a 15:50 D (*)1a
    16:30 bm (*) 1a 17:20 Dm (*) 1a 17:50 DJm (*) 1a 18:35 bn (*)1a
    19:30 DJm (*) 1a 20:10 bn (*) 1a 21:25 Dm (*) 1a 22:30 dn (*)1a
DĄBROWA Zabór, Milsko 05:55 D (*) 7 13:30 D (*) 7 15:30 D (*) 7  
DRZONÓW Radomia 05:20 D (*) 4 06:30 S (*) 4 08:40 D (*) 4 12:40 D (*)4
    15:30 D (*) 4 17:30 D (*) 4    
GŁOGÓW   22:00 dnT (*) 3      
GORZÓW WLKP. Międzyrzecz 06:45 dn (*) 2 15:20 (III) 2    
GUBIN Brzózka 10:15 dn (IX) 5 11:00 D (*) 6 12:30 D (*) 6 13:30 D (*)6
    14:30 Ca (*) 6 15:15 D (*) 6 17:00 Vc (*) 6 18:30 bm (*)6
    22:20 dn (*) 6      
JABŁONÓW   06:00 D (*) 9 08:00 D (*) 9 09:45 E (*) 9 12:30 Dm (*)8
    14:15 Dm (*) 8 16:30 bn (*) 9    
JELENIA GÓRA Bolesławiec 13:50 d (V;XV) 3 16:35 a (V;VIII) 3    
JELENIA GÓRA Lubin 14:50 X (V;XVI) 3      
KAMIENNA GÓRA Wałbrzych 14:30 b (VI) 3      
KARGOWA   07:30 Vc (*) 3 08:30 D (*) 3 14:35 S (*) 1 15:20 D (*)1
    17:45 Dm (*) 1      
KATOWICE   04:00 dn (*) 3 22:00 dnT (*) 3    
KOŁOBRZEG Gorzów Wlkp. 06:45 dn (*) 2 10:00 X (V;XVI) 2    
KOSZALIN Gorzów Wlkp. 10:30 a (V;VIII) 5      
KOŹLA Słone 07:50 Cd (*) 8 09:45 S (*) 8 13:30 c (*)8 16:30 bm (*) 8
    18:30 S (*) 8 22:30 Dm (*) 8    
KRAKÓW Opole 04:00 dn (*) 3 22:00 dnT (*) 3    
KROSNO ODRZ. Leśniów Wielki 05:45 D (*) 6 06:55 d (*) 5 08:20 S (*) 6 09:45 E (*)6
    10:45 c (*) 5 11:00 D (*) 6 11:40 D (*) 6 12:30 D (*) 6
    12:50 S (*) 6 13:30 D (*) 6 14:15 S (*) 1a 14:30 Ca (*)6
    14:35 D (*) 5 15:00 dm (*) 5 15:15 D (*) 6 15:40 D (*) 6
    16:15 S (*) 6 16:40 d (*)6 17:00 Vc (*) 6 17:50 Dm (*) 6
    18:30 bm (*)6 19:20 bm (*) 6 20:30 Dm (*) 6 22:20 dn (*) 6
KROSNO ODRZ. Trzebule 15:40 S (*) 5      
KUDOWA ZDRÓJ Wrocław 12:35 (III) 2      
LASKI   04:00 dg (*) 1a   04:40 DL (*) 1a 04:55 De (*) 1a 05:50 EQ (*) 1a
    06:40 D (*)1a 07:10 D (*) 1a 07:50 c (*) 1a 09:10 D (*) 1a
    09:30 Cb (*)1a 10:30 D (*) 1a 11:50 D (*) 1a 12:30 b (*) 1a
    13:10 c (*)1a 13:50 D (*) 1a 14:30 d (*) 1a 15:10 D (*) 1a
    15:50 D (*)1a 16:30 bm (*) 1a 17:20 Dm (*) 1a 18:35 bn (*) 1a
    20:10 bn (*)1a 21:25 Dm (*) 1a 22:30 dn (*) 1a  
LEGNICA   22:00 dnT (*) 3      
LESZNO Sulechów 18:20 dn (IX) 2      
LEŚNIÓW MAŁY Drzonów 12:40 D (*) 4 15:30 D (*) 4 17:30 D (*) 4  
LEŚNIÓW MAŁY Sudoł 05:20 D (*) 4 06:30 S (*) 4    
LIPNO Słone 04:35 D (*) 8 05:30 DH (*) 8 06:00 S (*) 8 07:50 D (*) 8
    11:00 b (*)8 14:30 E (*) 8 15:45 Dm (*) 8 17:30 Dm (*) 8
    19:35 bn (*)8      
LUBIN Nowa Sól 04:00 dn (*) 3 22:00 dnT (*) 3    
LUBSKO Tuchola 08:00 D (*) 10 12:30 S (*) 10 14:30 S (XIV) 10 15:45 Dm (*)10
    16:00 S (XIV) 10 16:30 bn (*) 10    
LUBSKO Guzów, Jasień 06:35 D (XIV) 10 09:00 SCb (XIV) 10 10:30 S (XIV) 10 13:15 b (XIV)10
    14:15 dnq (*) 10 17:30 b (XIV) 10 19:30 bm (XIV) 10  
MIĘDZYCHÓD   12:50 De (III) 4      
MIĘDZYRZECZ    04:30 R (*) 2  04:30R (*) 4 06:45 dn (*) 2  
MILSKO Przytok 05:55 D (*) 7 06:50 S (*) 7 07:00 DH (*) 7 08:20 d (*) 7
    10:10 D (*)7 12:00 d (*) 7 13:30 D (*) 7 14:45 c (*) 7
    15:30 D (*)7 16:30 bm (*) 7 17:30 Dm (*) 7 18:30 Cbn (*) 7
    18:30 Dm (*)7 20:15 cn (*) 7 22:30 Dm (*) 7  
MRZEŻYNO   01:30 L (XIII) 4      
NOWA SÓL  obwodnicą 04:00 dn (*) 3 05:15 D (*) 4 06:15 D (*) 4 07:15 D (*)4
    08:15 d (*) 4 09:15 D (*)4 10:15 D (*) 4 11:15 D (*) 4
    12:15 b (*)4 13:15 D (*) 4 14:15 D (*) 4 14:45 S (*) 4
    15:15 a (*)4 15:45 S (*) 4 16:00 DH (*) 4 16:15 S (*) 4
    17:15 Dm (*) 4 18:15 dm (*)4 19:15 Dm (*) 4 20:15 Dm (*) 4
    21:15 Dm (*) 4 22:00 dnT (*)3 22:15 Dm (*) 4  
NOWA SÓL Niedoradz 05:35 D (III) 8 07:00 D (III) 8 07:45 b (III) 8 08:05 S (III)8
    09:00 S (III) 8 10:00 D (III) 8 11:00 b (III) 9 12:10 D (III)8
    13:30 D (III) 4 14:10 S (III) 8 14:25 D (III) 8 15:10 b (III) 8
    15:25 D (III)8 16:10 D (III) 8 17:10 D (III) 8 18:25 b (III) 9
    19:25 Dm (III)8 21:15 Dm (III) 8    
NOWE MIAST.   04:00 dn (*) 3      
NOWY TARG   04:00 dn (*) 3      
NOWOGRÓD BOB. Piaski 05:25 D (*) 11 06:25 D (*) 11 06:40 Cd (*) 11 08:00 D (*)10
    08:30 D (*) 11 10:00 Cd (*) 11 11:25 D (*) 11 11:45 D (*)11
    12:30 S (*) 10 12:30 Cb (*) 11 13:45 Dm (*)11 14:10 D (*) 11
    14:15 dnq (*) 10 14:50 Dm (*) 11 15:20 D (*)11 15:25 S (*) 11
    15:35 Cag (*) 11 15:45 Dm (*) 10 16:15 dm (*)11 16:30 bn (*) 10
    17:00 Dm (*) 11 18:20 Dm (*) 11 19:20 Dm (*)11 19:30 Can (*) 11
    21:00 Dm (*) 11 21:00 Cdn (*) 11 22:20 Dm (*)11  
NOWOGRÓD BOB.   06:05 S (*) 11 14:40 6 (*) 10    
OPOLE Wrocław 04:00 dn (*) 3 22:00 dnT (*) 3    
POBIEROWO   04:30 R (*) 4      
POGORZELICA Pobierowo 04:30 R (*) 4      
POLKOWICE Głogów 22:00 dnT (*) 3      
POLKOWICE   04:00 dn (*) 3      
POZNAŃ Kargowa 07:30 Vc (*) 3      
PRZEMYŚL Kraków 22:00 dnT (*) 3      
PRZYBYMIERZ Niwiska 14:20 S (*) 10 14:40 6 (*) 10 15:30 D (*) 10  
PRZYLASKI Pierzwin 06:00 D (*) 9 09:45 E (*) 9 15:15 D (*) 8 16:30 bn (*)9
PRZYLASKI Urzuty 08:00 D (*) 9 12:30 bm (*) 8 14:15 Dm (*) 8  
PRZYTOK   05:55 D (*) 7 06:35 S (*) 7 06:50 S (*) 7 08:20 d (*)7
    10:10 D (*) 7 12:00 d (*) 7 13:30 D (*) 7 14:45 c (*)7
    15:30 D (*) 7 16:30 bm (*) 7 17:30 Dm (*) 7 18:30 Cbn (*)7
    18:30 Dm (*) 7 20:15 cn (*) 7 22:30 Dm (*) 7  
RECZ   06:45 dn (*) 2      
REWAL   04:30 R (*) 4      
SŁONE   06:45 S (*) 8      
SŁUBICE Cybinka 06:55 d (*) 5 10:45 c (*) 5 12:00 D (XII)5 15:00 dm (*) 5
SOBOLICE   06:05 S (*) 11 14:20 S (*) 10 14:40 6 (*) 10  
SULECHÓW    04:30 R (*) 2   04:30 R (*) 4 14:35 S (*) 1 15:20 D (*)1
SULECHÓW Cigacice 05:10 D (*) 1 06:45 dn (*) 2 06:50 S (*) 1 07:30 Vc (*)3
    08:00 E (*) 1 08:30 D (*) 3 09:50 d (*) 1 11:20 S (*)1
    12:30 bm (*) 1 13:25 Dm (*) 1 14:20 b (*) 1 14:35 6c (*)1
    14:50 S (*) 1 15:10 S (*) 1 15:10 DH (*) 1 15:40 am (*)1
    16:15 S (*) 1 17:20 dm (*) 1 17:45 Dm (*) 1 18:25 an (*)1
    19:30 dn (*) 1 20:45 Dm (*) 1 21:30 dn (*) 1 22:30 Dm (*)1
SULĘCIN Świebodzin 13:30 D (III) 3      
SZCZECIN   12:30 d (V;XV) 2      
ŚWIDNICA k.ZG   04:30 D (*) 12 05:30 D (*) 12 06:30 Dy (*) 12 07:30 Ey (*)12
    08:50 Dy (*) 12 10:30 E (*) 12 12:30 by (*) 12 14:45 by (*)12
    15:45 Dy (*) 12 16:45 Dm (*) 12 18:30 bn (*) 12 20:30 Dm (*)12
    22:20 Dm (*) 12      
ŚWIEBODZIN     04:30 R (*) 2  04:30 R (*) 4 06:45 dn (*) 2  
ŚWIEBODZIN Cigacice 05:10 D (*) 1 08:00 E (*) 1 09:50 d (*) 1 11:20 S (*)1
    12:30 bm (*) 1 13:25 Dm (*) 1 14:20 b (*) 1 14:50 S (*)1
    15:40 am (*) 1 16:15 S (*) 1 17:20 dm (*) 1 18:25 an (*)1
    19:30 dn (*) 1 21:30 dn (*) 1    
ŚWINOUJŚCIE Kamień Pomorski 04:30 R (*) 2      
TARNAWA Kisielin 06:35 S (*) 7      
WICHÓW Pierzwin 06:00 D (*) 9 09:45 E (*) 9 15:15 D (*) 8 16:30 bn (*)9
WICHÓW Urzuty 08:00 D (*) 9 12:30 Dm (*) 8 14:15 Dm (*) 8  
WOLSZTYN Kargowa 07:30 Vc (*) 3 08:30 D (*) 3    
WROCŁAW   01:22 L (XIII) 3 04:00 dn (*) 3 18:30 14567b (XIII) 3 22:00 dnT (*) 3
WYSOKIE   05:10 S (*) 1a 06:20 S (*) 1a 08:40 25 (*) 1a 15:30 D (*)1a
ZABÓR   05:55 D (*) 7 06:50 S (*) 7 08:20 d (*) 7 10:10 D (*)7
    12:00 d (*) 7 13:30 D (*) 7 14:45 c (*) 7 15:30 D (*)7
    16:30 bm (*) 7 17:30 Dm (*) 7 18:30 Cbn (*) 7 18:30 Dm (*)7
    20:15 cn (*) 7 22:30 Dm (*) 7    
ZABÓR Kisielin 06:35 S (*) 7      
ZAKOPANE Kraków 04:00 dn (*) 3      
ŻAGAŃ Stanów 06:30 S (XIV) 10 12:15 D (XIV) 10    
ŻAGAŃ Brzeźnica 11:00 b (XIV) 10 14:40 S (XIV)10 17:15 cG (XIV) 10 20:30 S (XIV) 10
ŻAGAŃ Kaczenice 15:20 b (XIV) 9      
ŻAGAŃ Pierzwin 06:00 D (*) 9 09:45 E (*) 9 16:30 bn (*) 9  
ŻAGAŃ Urzuty 08:00 D (*) 9 08:45 S (XIV) 8 12:30 Dm (*) 8 14:15 Dm (*)8
    19:30 bm (XIV) 9      
ŻARY Piaski, 05:25 D (*) 11 06:40 Cd (*) 11 06:40 D (XIV) 11 08:30 Cb (XIV)11
    08:30 D (*) 11 10:00 D (XIV) 11 10:00 Cd (*) 11 11:25 Cb (XIV)11
    11:25 D (*) 11 12:00 D (XIV) 11 12:30 Cb (*) 11 12:50 D (XIV)11
    13:30 b (XIV) 11 14:10 D (*) 11 14:50 Cb (XIV) 11 14:50 Dm (*)11
    15:35 Cag (*) 11 15:35 D (XIV) 11 16:15 dm (*) 11 17:00 Dm (*)11
    17:00 Cb (XIV) 11 18:20 Dm (*) 11 19:30 Can (*) 11 19:30 Dm (XIV)11
    21:00 Dm (*) 11 22:30 Cbm (XIV) 11    

 

Rozkład Jazdy ważny od: 29.09.2018 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. PRZYJAZDU                     
BABIMOST LOTNISKO   00:40 E (*)      
BARLINEK Gorzów Wlkp. 20:51 dn (*)      
BOBROWICE Trzebule 07:27 S (*)      
BOJADŁA Sulechów 09:47 D (*)      
BOLESŁAWIEC Szprotawa 10:24 d (I)      
BRONISZÓW Radwanów 06:20 D (*) 07:37 S (*) 09:35 S (*) 13:27 S (*)
BRZEŹNICA Niwiska 07:29 D (*) 09:15 D (*) 13:31 E (*) 17:15 Dm (*)
BYTOM ODRZ.   11:25 dnY (*)      
CIEMNICE Leśniów Wielki 07:34 S (*)      
CYBINKA Krosno Odrz. 08:41 D (*) 12:56 c (*) 16:11 c (*) 20:26 dm (*)
CZERWIEŃSK Przylep 00:04 dn (*) 05:34 dg (*) 06:19 De (*) 06:24 DL (*)
    06:34 De (*) 07:01 S (*) 07:29 E (*) 07:35 S (*)
    08:19 D (*) 08:54 D (*) 09:34 c (*) 10:16 D (*)
    10:16 25 (*) 10:54 D (*) 11:19 Cb (*) 11:36 S (*)
    12:14 D (*) 12:56 d (*) 13:39 D (*) 14:09 1-4 (*)
    14:09 Cb (*) 14:15 5Q (*) 14:54 c (*) 15:28 D (*)
    16:09 Cd (*) 16:09 5 (*) 16:15 1-4Q (*) 16:54 E (*)
    17:34 D (*) 18:14 bm (*) 19:14 Dm (*) 19:36 Dm (*)
    20:24 bn (*) 21:16 Dm (*) 21:49 bn (*) 23:04 Dm (*)
DĄBROWA Zabór, Milsko 05:31 D (*) 07:25 D (*) 15:01 D (*) 17:05 D (*)
DRZONÓW Radomia 06:33 D (*) 07:40 S (*) 09:33 D (*) 13:41 D (*)
    16:40 D (*) 18:30 D (*)    
GŁOGÓW   11:25 dnY (*)      
GORZÓW WLKP. Międzyrzecz 12:20 (III) 20:51 dn (*)    
GUBIN Czarnowo 08:03 D (*) 13:13 Cbm (*) 17:14 Dm (*)  
GUBIN Brzózka 07:19 Vc (*) 09:23 d (*) 11:50 D (*) 14:27 D (*)
    18:20 dn (IX) 18:52 an (*)    
JABŁONÓW   09:15 D (*) 13:31 E (*) 15:37 Dm (*) 17:15 Dm (*)
    19:20 bn (*)      
JELENIA GÓRA Bolesławiec 10:25 a (V;VIII) 12:15 d (V;XV)    
JELENIA GÓRA Lubin 09:45 X (V;XVI)      
KAMIENNA GÓRA Wałbrzych 11:39 b (VI)      
KARGOWA   06:35 D (*) 07:32 S (*) 12:22 D (*) 16:50 Vc (*)
KATOWICE   11:25 dnY (*) 21:40 dn (*)    
KOŁOBRZEG   14:05 X (V;XVI) 20:51 dn (*)    
KOSZALIN Gorzów Wlkp. 16:05 a (V;VIII)      
KOŹLA Słone 05:25 D (*) 09:26 Cd (*) 11:10 S (*) 14:51 c (*)
    17:51 bm (*) 19:51 S (*)    
KRAKÓW Opole 11:25 dnY (*) 21:40 dn (*)    
KROSNO ODRZ. Leśniów Wielki 05:30 D (*) 06:35 d (*) 07:10 S (*) 07:19 Vc (*)
    07:27 S (*) 07:35 S (*) 08:03 D (*) 08:40 S (*)
    08:41 D (*) 09:23 c (*) 09:35 S (*) 10:20 b (*)
    11:50 D (*) 13:13 Cbm (*) 13:35 Dm (*) 14:27 D (*)
    15:45 S (*) 16:11 c (*) 17:14 Dm (*) 18:10 Dm (*)
    18:52 an (*) 20:26 dm (*)    
KROSNO ODRZ. Trzebule 07:27 S (*)      
KUDOWA ZDRÓJ Wrocław 15:05 (III)      
LASKI   00:04 dn (*) 05:34 dg (*)   06:24 DL (*) 06:34 De (*)
    07:29 E (*) 08:19 D (*) 08:54 D (*) 09:34 c (*)
    10:54 D (*) 11:19 Cb (*) 12:14 D (*) 13:39 D (*)
    14:09 Cb (*) 14:09 1-4 (*) 14:15 1-4 (*) 14:15 5Q (*)
    14:54 c (*) 15:28 D (*) 16:09 Cd (*) 16:09 5 (*)
    16:15 1-4Q (*) 16:54 E (*) 17:34 D (*) 18:14 bm (*)
    19:14 Dm (*) 20:24 bn (*) 21:49 bn (*) 23:04 Dm (*)
LEGNICA   11:25 dnY (*)      
LESZNO Sulechów 10:04 dn (IX)      
LEŚNIÓW MAŁY Drzonów 06:33 D (*) 07:40 S (*)    
LEŚNIÓW MAŁY Sudoł 13:41 D (*) 16:40 D (*) 18:30 D (*)  
LIPNO Słone 06:18 E (*) 07:12 DH (*) 07:36 S (*) 09:32 D (*)
    12:49 b (*) 16:13 D (*) 17:28 Dm (*) 19:13 Dm (*)
    21:18 bn (*)      
LUBIN Nowa Sól 11:25 dnY (*) 21:40 dn (*)    
LUBSKO Tuchola 08:30 D (XIV) 13:30 S (XIV) 15:30 S (XIV)  
LUBSKO Guzów, Jasień 06:10 D (XIV) 07:30 SCb (XIV) 09:15 Dn (*) 11:15 d (*)
    13:00 b (XIV) 15:45 Cb (XIV) 15:45 S (*) 16:30 D (XIV)
    17:25 Dm (*) 19:15 S (XIV) 20:45 bn (*)  
MIĘDZYCHÓD   09:12 De (III)      
MIĘDZYRZECZ   19:42 R (*) 20:51 dn (*) 21:54 R (*)  
MILSKO Przytok 05:31 D (*) 06:25 E (*) 07:23 +d (*) 07:25 D (*)
    08:17 D (*) 09:43 d (*) 11:37 D (*) 13:23 b (*)
    15:01 D (*) 16:00 cm (*) 17:05 D (*) 17:48 bn (*)
    18:47 Dm (*) 19:47 Cbn (*) 21:32 Dm (*)  
MRZEŻYNO   01:22 L (XIII)      
NOWA SÓL   05:42 D (*) 06:52 D (*) 07:22 Cd (*) 07:22 D (*)
    07:52 D (*) 08:52 D (*) 09:52 d (*) 10:52 D (*)
    11:25 dnY (*) 11:52 D (*) 12:52 D (*) 13:37 D (*)
    14:52 a (*) 15:52 D (*) 16:22 S (*) 16:52 Dm (*)
    17:52 Cam (*) 17:52 S (*) 18:52 Dm (*) 19:52 Dm (*)
    20:52 Dm (*) 21:52 Dm (*) 21:40 dn (*) 22:52 Dm (*)
NOWA SÓL   05:25 D (III) 06:40 D (III) 07:10 S (III) 07:25 Cb (III)
    07:30 D (III) 08:40 S (III) 08:55 D (III) 09:55 b (III)
    10:40 S (III) 11:40 D (III) 12:40 D (III) 13:45 D (III)
    14:00 D (III) 14:55 b (III) 15:55 D (III) 16:45 b (III)
    17:45 D (III) 19:05 Dm (III) 21:05 Dm (III)  
NOWE MIAST.   21:40 dn (*)      
NOWY TARG   21:40 dn (*)      
NOWOGRÓD BOB. Piaski 05:23 D (*) 06:25 D (*) 06:39 Cd (*) 06:46 D (*)
    07:29 E (*) 07:31 S (*) 07:40 D (*) 07:44 S (*)
    08:10 Dm (*) 09:09 S (*) 09:15 Dn (*) 09:30 Cd (*)
    10:39 D (*) 11:00 D (*) 11:15 d (*) 12:25 Cd (*)
    13:20 Dm (*) 13:50 D (*) 15:15 Cb (*) 15:45 S (*)
    16:35 D (*) 17:15 Dm (*) 17:25 Dm (*) 18:00 Cag (*)
    18:45 dm (*) 19:30 Dm (*) 20:45 bn (*) 21:00 Dm (*)
    22:00 Can (*) 23:30 Dm (*)    
NOWOGRÓD BOB.   09:10 E (*)      
OPOLE Wrocław 11:25 dnY (*) 21:40 dn (*)    
OSIECZNICA Krosno Odrz 07:30 D (*)      
POBIEROWO   19:42 R (*)      
POGORZELICA Pobierowo 19:42 R (*)      
POLKOWICE Głogów 11:25 dnY (*)      
POLKOWICE   21:40 dn (*)      
POZNAŃ Kargowa 16:50 Vc (*)      
PRZEMYŚL Kraków 11:25 dnY (*)      
PRZYBYMIERZ Niwiska 07:29 D (*) 09:10 E (*)    
PRZYLASKI Pierzwin 06:26 D (*) 07:35 S (*) 09:15 D (*) 13:31 E (*)
    19:20 bn (*)      
PRZYLASKI Urzuty 15:37 Dm (*) 17:15 Dm (*)    
PRZYTOK   05:31 D (*) 06:25 E (*) 07:23 +d (*) 07:38 S (*)
    07:25 D (*) 08:17 D (*) 09:43 d (*) 11:37 D (*)
    13:23 b (*) 15:01 D (*) 16:00 cm (*) 17:05 D (*)
    17:48 bn (*) 18:47 Dm (*) 19:47 Cbn (*) 21:32 Dm (*)
RECZ   20:51 dn (*)      
REWAL   19:42 R (*)      
SŁONE   07:38 S (*)      
SŁUBICE Cybinka 12:56 d (*) 16:11 c (*) 20:26 dm (*)  
SOBOLICE   09:10 E (*)      
SUDOŁ   16:50 S (*)      
SULECHÓW   06:35 D (*) 07:32 S (*) 17:40 DH (*) 19:42 R (*)
    21:54 R (*)      
SULECHÓW Cigacice 05:40 E (*) 06:22 dn (*) 07:25 D (*) 07:38 d (*)
    07:58 S (*) 08:50 S (*) 09:14 dm (*) 09:47 D (*)
    10:30 E (*) 11:34 D (*) 12:22 D (*) 12:24 Dm (*)
    13:14 b (*) 14:01 Dm (*) 15:18 bm (*) 16:03 Dm (*)
    16:43 c (*) 16:50 Vc (*) 17:20 Cdn (*) 17:23 S (*)
    18:29 an (*) 19:42 S (*) 20:51 dn (*)  
SULĘCIN Świebodzin 10:29 D (III)      
SZCZECIN   13:30 d (V;XV)      
ŚWIDNICA k.ZG   05:22 D (*) 06:24 D (*) 07:24 D (*) 08:24 E (*)
    09:50 D (*) 11:22 E (*) 13:22 b (*) 15:42 b (*)
    16:39 D (*) 17:32 Dm (*) 19:22 bn (*) 21:22 Dm (*)
ŚWIEBODZIN   19:42 R (*) 21:54 R (*)    
ŚWIEBODZIN Cigacice 06:22 dn (*) 07:38 d (*) 07:58 S (*) 09:14 dm (*)
    10:30 E (*) 11:34 D (*) 12:24 Dm (*) 13:14 b (*)
    14:01 Dm (*) 15:18 bm (*) 16:43 c (*) 17:20 Cdn (*)
    17:23 S (*) 18:29 an (*) 19:42 S (*) 20:51 dn (*)
ŚWINOUJŚCIE Kamień Pomorski 21:54 R (*)      
TARNAWA Kisielin 07:38 S (*)      
WICHÓW Pierzwin 06:26 D (*) 07:35 S (*) 09:15 E (*) 13:31 E (*)
WICHÓW Urzuty