займ онлайнкредиты онлайн
logo PKS 40px

Informacja telefoniczna: +48 703 40 23 57 płatne 2,10 zł + VAT za 1 min. połączenia

Wyszukaj połączenie i kup bilet przez internet od 1 zł!

Godziny odjazdów z dworca autobusowego w Zielonej Górze


Rozkład Jazdy ważny od: 01.07.2015 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ STAN. GODZ. ODJAZDU
BABIMOST SULECHÓW 1 16:25 S*
BABIMOST LOT QUBUS, RUBEN 1 06.00 D*, 17.30 5*
BARLINEK GORZÓW WLKP. 2 06:45 dn*
BIAŁYSTOK ŁÓDŹ, WARSZAWA 3 19:20 bn~~
BOBROWICE TRZEBULE 5 15:40 S*
BOJADŁA SULECHÓW 1 15:10 S*
BOLESŁAWIEC SZPROTAWA 3 13:00 d
BRONISZÓW RADWANÓW 6/9 08:15 D*, 12:10 D*, 15:25 D*, 16:30 S*, 18:30 Dm*
BRZEŹNICA NIWISKA 10 06:00 D*, 08:00 D*, 09:45 E*, 14:15 D*, 14:20 S*, 15:30 D*, 16:30am*
BYTOM ODRZ.   2/3/4 07:30 *, 13:30 E#, 22:00 cn
CIEMNICE LEŚNIÓW WIELKI 6 06:10 S*, 15:20 S*
CYBINKA KROSNO ODRZ. 5 05:45 D*, 06:55 b*, 10:45 b*, 13:00 Ca*, 14:35 D*, 15:00bm*, 17:10 am*
CZERWIEŃSK PRZYLEP A1 04:00 b*, 04:55 D*, 05:50 EQ*, 05:00 D*, 06:00SJ*, 06:20 S*, 06:40 D*, 07:10 E*, 07:50 b*, 08:4025*, 08:40 134J, 09:10 D*, 09:30 Cb*, 10:00 SJ*, 10:30 D*, 11:20 bJ*, 11:50 D*, 12:30 b*, 13:10 b*, 13:50 D*, 14:30 b*, 15:10 E*, 15:30 D*, 15:50 D*, 16:30 b*, 17:20 Em*, 17:50 DJm*, 18:35 bm*, 19:30 DJm*, 20:10 bm*, 21:25 Dm*, 22:30 bm*
CZĘSTOCHOWA WROCŁAW 3 10:20 bn
DĄBROWA ZABÓR, MILSKO 7 05:55 D*, 13:30 D*, 15:30 D*, 18:30 Dm*
DRZONÓW RADOMIA 4 05:25 D*, 06:35 S*, 08:40 D*, 12:40 D*, 15:30 D*, 18:30 Dm*
GŁOGÓW   2/3 07:30 *, 17:10 Vd, 17:45 dn, 20:15 dm, 22:00 bn
GORZÓW WLKP. MIĘDZYRZECZ 2 06:45 dn*, 08:30 Vd, 11:45 Vb*, 13:25 Va&*,15:20, 16:30 Vbm*, 19:13 b
GUBIN   5/6 10:15 dn, 11:00 D*, 12:30 D*, 13:30 D*, 14:30 Cb*, 15:15 D*, 17:00 Vb*, 18:30 am*, 21:30 bm*
JABŁONÓW   8/9 06:00 D*, 08:00 D*, 08:45 S, 09:45 E*, 12:30 a*, 14:15 D*, 16:30 am*, 18:00Cdm*, 19:30 bm
JELENIA GÓRA BOLESŁAWIEC 3 02:45 dn, 13:50 d, 15:35 a
JELENIA GÓRA LUBIN 3 14:50 bX
KALISZ LESZNO 4 13:50 b
KALSK ODR SULECHÓW 1 07:00 S*
KAMIENNA GÓRA WAŁBRZYCH 3 14:30 b
KARGOWA   1/2/3 06:45 Vb*, 07:30 Vb*, 08:30 D*, 12:00 Vam*,14:35 S*, 15:20 D*, 17:45 Dm*, 19:20 bn~~
KARPACZ   3 09:47 b
KATOWICE   3 04:00 dn*, 22:00 cn
KIELCE CZĘSTOCHOWA 3 10:20 bn
KŁODZKO   2 07:30 *
KOŁOBRZEG GORZÓW WLKP. 2/4 06:45 dn*, 10:00 bX, 11:27 L
KOSZALIN GORZÓW WLKP. 5 10:50 a
KOŹLA SŁONE 8 05:40 D*, 07:50 Cb*, 09:45 S*, 13:30 b*, 16:30bm*, 18:30 S*, 21:30 S*, 21:30 6*, 22:30 Dm*
KRAKÓW OPOLE 3 04:00 dn*, 22:00 cn
KROSNO ODRZ. LEŚNIÓW WIELKI 5/6 05:45 D*, 06:55 b*, 08:20 S*, 09:45 E*, 10:45 b*, 11:00 D*, 11:40 D*, 12:10 S*, 12:10 6*, 12:30 D*, 12:50 S*, 13:00 Ca*, 13:30 D*, 13:40 6*, 14:15 S*, 14:30 Cb*, 14:35 D*, 15:00bm*, 15:15 D*, 15:30 D*, 15:40 Cb*, 15:45 S*, 16:15 S*, 16:40 b*, 17:00 Vb*, 17:10 am*, 17:50Dm*, 18:30 am*, 19:30 bm*, 20:30 Dm*, 21:30bm*, 22:30 Dm*
KROSNO ODRZ. TRZEBULE 5 15:40 S*
KUDOWA ZDRÓJ LEGNICA 2 07:30 *
KUDOWA ZDRÓJ WROCŁAW 2 12:35
LASKI   A1 04:00 b*, 04:55 D*, 05:50 EQ*, 06:40 D*, 07:10 E*, 07:50 b*, 09:10 D*, 09:30 Cb*, 10:30 D*, 11:50 D*, 12:30 b*, 13:10 b*, 13:50 D*, 14:30 b*, 15:10 E*, 15:50 D*, 16:30 b*, 17:20 Em*, 18:35 bm*, 20:10bm*, 21:25 Dm*, 22:30 bm*
LEGNICA   2/3 07:30 *, 22:00 cn
LESZNO SULECHÓW 2 18:20 dn
LEŚNIÓW MAŁY DRZONÓW 4 12:40 D*, 15:30 D*
LEŚNIÓW MAŁY SUDOŁ 4 06:35 S*
LIPNO SŁONE 8 04:35 D*, 06:00 b*, 07:50 D*, 11:00 b*, 14:30 E*, 15:45 D*, 17:30 Dm*, 19:35 bm*
LUBIN NOWA SÓL 2/3 04:00 dn*, 07:30 *, 08:00 Vb*, 10:20 bn, 12:00Vam*, 22:00 bn
LUBSKO TUCHOLA 10 06:15 b*, 08:00 b*, 12:30 S*, 14:30 D, 15:45 Dm*,16:00 D, 16:30 bm*, 18:00 D
LUBSKO GUZÓW, JASIEŃ 10 06:35 D, 09:00 b, 10:30 D, 13:15 b, 14:15 b*, 17:30b, 19:30 bm
ŁÓDŹ   3 19:20 bn~~
MIĘDZYCHÓD   4 12:50 D
MIĘDZYRZECZ   2/4 04:30 R*, 04:30 K*, 06:45 dn*, 11:45 Vb*, 13:25Va&*, 16:30 Vbm*
MILSKO PRZYTOK 7 05:55 D*, 07:00 D*, 08:20 b*, 10:10 D*, 12:00 b*, 13:30 D*, 14:45 a*, 15:30 D*, 16:30 b*, 17:30 Dm*, 18:30 Cbm*, 18:30 Dm*, 20:15 bm*, 22:30 Dm*
NOWA SÓL   2/3/4 04:00 dn*, 05:15 D*, 06:15 D*, 07:15 D*, 07:30 *,08:00 Vb*, 08:15 b*, 09:15 D*, 10:15 D*, 10:20 bn,11:15 D*, 12:00 Vam*, 12:15 b*, 13:15 D*, 14:15D*, 14:45 S*, 15:15 b*, 15:45 D*, 16:15 D*, 17:15Dm*, 18:15 bm*, 19:15 Dm*, 20:15 Dm*, 21:15Dm*, 22:00 cn, 22:15 Dm*
NOWA SÓL   3/5/8 05:35 E#, 06:30 ST#, 06:45 E#, 07:00 ST#, 07:15DT#, 07:45 6#, 08:40 DT#, 09:00 ST#, 09:40 ST#, 09:45 6Y#, 10:05 ST#, 10:25 DH#, 10:50 ST#, 12:45 DT#, 13:10 ST#, 14:10 ST#, 14:25 DT#, 15:05 ST#, 15:10 DT#, 15:25 DT#, 15:55 a#, 16:10ST#, 16:30 DeT#, 16:55 ST#, 17:25 DmT#, 18:15ST#, 18:30 CamY, 18:30 DT#, 19:00 DmT#, 19:15ST#, 20:25 am#, 21:15 am#, 22:30 DmT#
NOWA SÓL STUDZIENIEC 9 07:45 DTe#
NOWE MIAST.   3/4 04:00 dn*, 08:00 Vb*, 10:20 bn, 11:20 b#, 12:00Vam*
NOWY TARG   3 04:00 dn*
NOWOGRÓD BOB. PIASKI 2/10/11/12 05:25 D*, 06:25 S*, 06:15 b*, 06:30 D*, 06:40 Cb*, 08:00 b*, 08:30 D*, 10:00 Cb*, 11:25 D*, 11:45 D*, 12:30 S*, 12:30 Ca*, 13:10 S*, 13:45 D*, 14:10 D*, 14:15 b*, 14:50 D*, 15:20 D*, 15:25 S*, 15:35 Ca*, 15:45 Dm*, 16:15 b*, 16:30bm*, 17:00 Dm*, 18:20 Dm*, 19:20 Dm*, 19:30Cbm*, 21:00 Dm*, 21:00 Cbm*, 22:20 Dm*
NOWOGRÓD BOB.   10 14:40 6*
OPOLE WROCŁAW 2/3 04:00 dn*, 22:00 cn
POBIEROWO   4 04:30 R*
POGORZELICA POBIEROWO 4 04:30 R*
POLKOWICE GŁOGÓW 2 07:30 *, 22:00 cn
POLKOWICE   3 04:00 dn*, 08:00 Vb*, 10:20 bn, 12:00 Vam*
POZNAŃ BABIMOST 3 16:30 567ec
POZNAŃ KARGOWA 2/3 06:45 Vb*, 07:30 Vb*, 12:00 Vam*, 19:20 bn~~
PRZEMYŚL KRAKÓW 3 22:00 cn
PRZYBYMIERZ NIWISKA 10/11 14:20 S*, 14:40 6*, 15:30 D*, 17:20 S*
PRZYLASKI PIERZWIN 8/9 06:00 D*, 09:45 E*, 15:15 D*, 16:30 am*
PRZYLASKI URZUTY 8/9 08:00 D*, 12:30 a*, 14:15 D*, 18:00 Cdm*
PRZYTOK   7 05:55 D*, 06:35 S*, 07:00 D*, 08:20 b*, 10:10 D*, 12:00 b*, 13:30 D*, 14:45 a*, 15:30 D*, 16:30 b*, 17:30 Dm*, 18:30 Cbm*, 18:30 Dm*, 20:15 bm*, 22:30 Dm*
RECZ   2 06:45 dn*
REWAL   4 04:30 R*
SŁONE   8 06:45 S*, 15:20 S*
SŁUBICE CYBINKA 5 05:45 D*, 06:55 b*, 10:45 b*, 12:00 D, 13:00 Ca*, 15:00 bm*, 16:00 De, 17:10 am*
SOBOLICE   10/11 06:00 S*, 14:20 S*, 14:40 6*, 17:20 S*
STYPUŁÓW NOWA SÓL 4 14:30 DT#
SULECHÓW   1/2/3/4 04:30 R*, 04:30 K*, 06:45 dn*, 14:35 S*, 15:20 D*, 19:20 bn~~
SULECHÓW CIGACICE 1/2/3 05:10 D*, 06:45 Vb*, 07:00 S*, 07:30 Vb*, 08:00 E*, 08:30 D*, 09:50 b*, 11:20 S*, 11:45 Vb*, 12:00 Vam*, 12:30 b*, 13:25 Va&*, 12:50 DH*, 13:50 DH*, 14:20 a*, 14:35 6b*, 14:50 S*, 15:10 S*, 15:10 DH*, 15:40bm*, 16:15 S*, 16:25 S*, 16:30 Vbm*, 17:20 am*, 17:45 Dm*, 18:25 b*, 19:30 bm*, 20:45 Dm*, 21:30 dn*, 22:30 Dm*
SULĘCIN ŚWIEBODZIN 1/3 13:30 b, 18:40 bm
SZCZECIN   2 00:10 dn, 12:30 d
SZPROTAWA NOWA SÓL 4/8 12:15 DT#, 14:45 a#, 17:00 am#
ŚWIDNICA k.ZG   12 04:30 D*, 05:30 D*, 06:30 Dy*, 07:30 Ey*, 09:00by*, 10:30 E*, 12:30 by*, 14:45 by*, 15:45Dy*, 16:45 bm*, 18:30 bm*, 20:30 Dm*, 21:30 6*, 22:30 Dm*
ŚWIEBODZIN   2/4 04:30 R*, 04:30 K*, 06:45 dn*
ŚWIEBODZIN CIGACICE 1/2 05:10 D*, 08:00 E*, 09:50 b*, 11:20 S*, 11:45 Vb*, 12:30 b*, 13:25 Va&*, 13:50 DH*, 14:20 a*, 14:50S*, 15:40 bm*, 16:15 S*, 16:30 Vbm*, 17:20 am*, 18:25 b*, 19:30 bm*, 21:30 dn*
ŚWINOUJŚCIE KAMIEŃ POMORSKI 2 04:30 K*
TARNAWA KISIELIN 7 06:35 S*
WAŁBRZYCH   2/3 07:30 *
WICHÓW PIERZWIN 8/9 06:00 D*, 09:45 E*, 15:15 D*, 16:30 am*
WICHÓW URZUTY 8/9 08:00 D*, 12:30 a*, 14:15 D*, 18:00 Cdm*
WOLSZTYN KARGOWA 1/2/3 06:45 Vb*, 07:30 Vb*, 08:30 D*, 12:00 Vam*
WROCŁAW   2/3 01:50 L, 04:00 dn*, 08:00 Vb*, 10:20 bn, 12:00Vam*, 17:00 L, 18:30Vbm, 22:00 cn
WYSOKIE   A1 05:00 D*, 06:20 S*, 08:40 25*, 15:30 D*
ZABÓR KISIELIN 7 06:35 S*
ZABÓR   7 05:55 D*, 07:00 D*, 08:20 b*, 10:10 D*, 12:00 b*, 13:30 D*, 14:45 a*, 15:30 D*, 16:30 b*, 17:30 Dm*, 18:30 Cbm*, 18:30 Dm*, 20:15 bm*, 22:30 Dm*
ZAKOPANE KRAKÓW 3 04:00 dn*
ŻAGAŃ STANÓW 10 06:30 D, 12:15 D
ŻAGAŃ BRZEŹNICA 10 07:45 Cb, 09:15 D, 11:00 b, 14:40 S, 17:15 bG, 20:30 bm
ŻAGAŃ KACZENICE 9 15:20 b
ŻAGAŃ PIERZWIN 8/9 06:00 D*, 09:45 E*, 16:30 am*
ŻAGAŃ URZUTY 8/9 08:00 D*, 08:45 S, 12:30 a*, 14:15 D*, 18:00 Cdm*, 19:30 bm
ŻARY PIASKI 2/11 05:25 D*, 06:40 Cb*, 06:40 D, 08:30 Cb, 08:30 D*, 10:00 D, 10:00 Cb*, 11:25 Cb, 11:25 D*, 12:00 D, 12:30 Ca*, 12:50 D, 13:30 b, 14:10 D*, 14:50 Cb, 14:50 D*, 15:35 Ca*, 15:35 D, 16:15 b*, 17:00Dm*, 17:00 Cb, 18:20 Dm*, 19:30 Cbm*, 19:30Dm, 21:00 Dm*, 22:30 Cbm

Godziny przyjazdów  autobusów na dworzec w Zielonej Górze


Rozkład Jazdy ważny od: 01.07.2015 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. ODJAZDU
BARLINEK GORZÓW WLKP. 20:51 dn*
BIAŁYSTOK ŁÓDŹ, WARSZAWA 08:25 bn
BOBROWICE TRZEBULE 07:12 S*
BOJADŁA SULECHÓW 09:47 D*
BOLESŁAWIEC SZPROTAWA 10:16 d
BRONISZÓW RADWANÓW 6:20 S*, 07:37 D*, 09:35 D*, 13:27 D*, 19:41 Dm*
BRZEŹNICA NIWISKA 07:29 D*, 09:15 D*, 13:31 E*, 17:15 D*
BYTOM ODRZ.   06:21 DT#, 06:31 6Y#, 07:24 DT#, 11:25 cn, 14:08 *
CIEMNICE LEŚNIÓW WIELKI 07:38 S*
CYBINKA KROSNO ODRZ. 08:41 D*, 10:56 D*, 12:56 b*, 16:11 b*, 17:56 Ca*, 20:26 bm*, 21:41 am*
CZERWIEŃSK PRZYLEP 00:04 bm*, 05:34 b*, 06:19 D*, 06:34 D*, 07:01 S*, 07:29 E*, 07:35 S*, 08:19 D*, 08:54 E*, 09:34 b*, 10:16 D*, 10:16 25*, 10:54 D*, 11:19 Cb*, 11:36 S*, 12:14 D*, 12:56 b*, 13:34 D*, 14:09 1-4*, 14:09 Cb*, 14:15 5Q*, 14:54 b*, 15:28 D*, 16:09 Cb*, 16:09 5*, 16:151-4Q, 16:51 D*, 16:54 E*, 17:34 D*, 18:14 b*, 19:14 Em*, 19:36 Dm*, 20:24 bm*, 21:16 Dm*, 21:49 bm*, 23:04 Dm*,
CZĘSTOCHOWA WROCŁAW 20:20 bv
DĄBROWA ZABÓR, MILSKO 05:31 D*, 07:25 D*, 15:01 D*, 17:05 D*
DRZONÓW RADOMIA 06:30 D*, 07:40 S*, 09:33 D*, 13:41 D*, 16:30 D*, 19:22 Dm*
GŁOGÓW   08:22 Vd, 16:59 dn, 19:44 dm
GORZÓW WLKP. MIĘDZYRZECZ 09:47 b, 12:20, 17:00 Vd , 18:25 Vb*, 19:55 Va&*, 20:51 dn*, 22:25 Vbm*
GUBIN CZARNOWO 08:03 D*, 13:13 Cam*, 17:14 Dm*
GUBIN   07:15 Vb*, 09:23 b*, 11:50 D*, 14:27 D*, 18:20 dn, 18:52 bm
JABŁONÓW   07:43 S, 09:15 D*, 10:18 b, 11:30 D, 13:31 E*, 15:37 a*, 17:15 D*, 19:20 am*, 21:00 Cdm*
JELENIA GÓRA BOLESŁAWIEC 00:05 dn, 10:45, 12:15 d
JELENIA GÓRA LUBIN 09:42 bX
KALISZ LESZNO 11:40 b
KAMIENNA GÓRA WAŁBRZYCH 11:39 b
KARGOWA   06:35 D*, 07:37 S*, 08:25 bn, 12:22 D*, 13:57 Vb*, 16:50 Vb*, 21:42 Vam*
KARPACZ   19:03 b
KATOWICE   11:25 cn, 22:50 dn*
KIELCE CZĘSTOCHOWA 20:20 bv
KŁODZKO   14:08 *
KOŁOBRZEG GORZÓW WLKP. 01:50 L, 14:05 bX, 16:55 L, 20:51 dn*
KOSZALIN GORZÓW WLKP. 15:20 a
KOŹLA SŁONE 05:28 D*, 07:00 D*, 09:26 Cb*, 11:10 S*, 14:51 b*, 17:51 bm*, 19:51 S*, 22:51 S*, 22:51 6*
KRAKÓW OPOLE 22:50 dn*
KROSNO ODRZ. LEŚNIÓW WIELKI 05:30 D*, 06:35 b*, 07:10 S*, 07:12 S*, 07:15 Vb*, 07:35 S*, 08:03 D*, 08:40 Cb*, 08:40 S*, 09:23 b*, 09:35 S*, 10:20 b*, 10:56 D*, 11:40 6*, 11:50 D*, 12:20 Dm*, 12:56 b*, 13:13 Cam*, 13:35 Dm*, 14:05 6*, 14:27 D*, 15:05 D*, 15:20 6*, 15:45 S*, 16:11 b*, 16:55 S*, 17:14 Dm*, 17:56 Ca*, 18:20 dn, 18:20 Dm*, 18:52 bm, 20:26 bm*, 21:41 am*
KROSNO ODRZ. TRZEBULE 07:12 S*
KUDOWA ZDRÓJ LEGNICA 14:08 *
KUDOWA ZDRÓJ WROCŁAW 15:05
LASKI   00:04 bm*, 05:34 b*, 06:34 D*, 07:29 E*, 08:19 D*, 08:54 E*, 09:34 b*, 10:54 D*, 11:19 Cb*, 12:14 D*, 13:34 D*, 14:09 Cb*, 14:15 5Q*, 14:54 b*, 15:28 D *, 16:09 Cb*, 16:09 5*, 16:54 E*, 17:34 D*, 18:14 b*, 19:14 Em*, 20:24 bm*, 21:49 bm*, 23:04 Dm*
LESZNO SULECHÓW 10:04 dn
LEŚNIÓW MAŁY DRZONÓW 06:30 D*, 07:40 S*
LEŚNIÓW MAŁY SUDOŁ 13:41 D*, 16:30 D*
LIPNO SŁONE 06:22 E*, 07:36 b*, 09:32 D*, 12:49 b*, 16:13 D*, 17:28 Dm*, 19:13 Dm*, 21:18 bm*
LUBIN NOWA SÓL 11:25 cn, 14:08 *, 18:57 Vb*, 19:57 Vam*, 20:20 bv, 22:50 dn*
LUBSKO TUCHOLA 08:30 D, 13:30 D, 15:30 D, 17:30 D
LUBSKO GUZÓW, JASIEŃ 06:10 D, 07:30 b, 09:15 b*, 11:15 b*, 13:00 b, 15:45 Cb, 15:45 S*, 16:30 D, 17:25 b*, 18:30 Dm*, 19:15 bm, 20:45 bm*
ŁAGÓW LUB.   17:20 Cbm*
ŁÓDŹ   08:25 bn
MIĘDZYCHÓD   09:12 D
MIĘDZYRZECZ   18:25 Vb*, 19:55 Va&*, 20:51 dn*, 21:54 K*, 21:54 R*, 22:25 Vbm*
MILSKO PRZYTOK 05:31 D*, 06:25 E*, 07:23 +b*, 07:25 D*, 08:17 D*, 09:43 b*, 11:37 D*, 13:23 b*, 15:01 D*, 16:02 a*, 17:05 D*, 17:48 bm*, 18:47 Dm*, 19:47 Cbm*, 21:32 Dm*
NOWA SÓL   05:42 D*, 06:52 D*, 07:22 Cb*, 07:22 D*, 07:52 D*, 08:52 D*, 09:52 b*, 10:52 D*, 11:25 cn, 11:52 D*, 12:52 D*, 13:37 D*, 14:08 *, 14:52 b*, 15:52 D*, 16:22 S*, 16:52 D*, 17:52 bm*, 18:52 Dm*, 18:57 Vb*, 19:52 Dm*, 19:57 Vam*, 20:20 bv, 20:52 Dm*, 21:52 Dm*, 22:50 dn*, 22:52 Dm*
NOWA SÓL   05:25 E#, 06:35 ST#, 06:45 DT#, 07:10 ST#, 07:31 CbY#, 07:35 DeT#, 08:00 ST#, 08:40 ST#, 08:56 a#, 09:36 E#, 09:55 ST#, 10:30 DT#, 11:31 DH#, 11:35 ST#, 11:56 6Y#, 12:40 ST#, 13:01 DT#, 13:45 DT#, 14:00 ST#, 14:45 ST#, 14:56 a#, 15:20 DT#, 15:45 ST#, 15:56 am#, 16:18 DeT#, 16:45 ST#, 17:10 DmT#, 17:50 ST#, 18:15 DT#, 18:15 CamY, 18:25 DmT#, 18:55 ST#, 19:19 am#, 21:45 DmT#
NOWE MIAST.   18:57 Vb*, 19:57 Vam*, 20:20 bv, 22:50 dn*
NOWY TARG   22:50 dn*
NOWOGRÓD BOB. PIASKI 05:29 D*, 06:30 D*, 06:39 Cb*, 06:45 D*, 07:21 S, 07:29 E*, 07:31 S*, 07:40 D*, 07:44 S*, 08:10 D*, 09:09 S*, 09:15 b*, 09:30 Cb*, 10:39 D*, 11:00 D*, 11:15 b*, 12:25 Cb*, 13:20 Dm*, 13:50 D*, 14:30 S*, 15:15 Ca*, 15:45 S*, 16:20 S*, 16:35 D*, 17:15 D*, 17:25 b*, 18:00 Ca*, 18:30 Dm*, 18:45 b*, 19:30 Dm*, 20:45 bm*, 21:00 Dm*, 22:00 Cbm*, 23:30 Dm*
NOWOGRÓD BOB.   09:11 E*
OPOLE WROCŁAW 11:25 cn, 22:50 dn*
OSIECZNICA KROSNO ODRZ. 07:30 D
POBIEROWO   21:54 R*
POGORZELICA POBIEROWO 21:54 R*
POLKOWICE GŁOGÓW 11:25 cn, 14:08 *
POLKOWICE   18:57 Vb*, 19:57 Vam*, 20:20 bv, 22:50 dn*
POZNAŃ KARGOWA 13:57 Vb*, 14:57 567ec, 16:50 Vb*, 21:42 Vam*
PRZEMYŚL KRAKÓW 11:25 cn
PRZYBYMIERZ NIWISKA 07:29 D*, 09:11 E*, 19:00 S*
PRZYLASKI PIERZWIN 06:30 D*, 07:31 S*, 09:15 D*, 13:31 E*, 17:15 D*, 19:20 am*
PRZYLASKI URZUTY 15:37 a*, 21:00 Cdm*
PRZYTOK   05:31 D*, 06:25 E*, 07:23 +b*, 07:38 S*, 07:25 D*, 08:17 D*, 09:43 b*, 11:37 D*, 13:23 b*, 15:01 D*, 16:02 a*, 17:05 D*, 17:48 bm*, 18:47 Dm*, 19:47 Cbm*, 21:32 Dm*
RECZ   20:51 dn*
REWAL   21:54 R*
SŁONE   07:38 S*, 16:10 S*
SŁUBICE CYBINKA 09:56 D, 10:56 D*, 12:56 b*, 14:39 De, 16:11 b*, 17:56 Ca*, 20:26 bm*, 21:41 am*
SOBOLICE   07:35 S*, 09:11 E*
STYPUŁÓW NOWA SÓL 08:26 DT#
SUDOŁ   16:50 S
SULECHÓW   07:37 S*, 08:25 bn, 17:20 DH*, 21:54 K*, 21:54 R*
SULECHÓW CIGACICE 05:40 E*, 06:22 dn*, 06:35 D*, 07:25 D*, 07:38 b*, 07:58S*, 08:50 S*, 09:14 b*, 09:47 D*, 10:30 E*, 11:34 D*, 12:22 D*, 12:24 D*, 13:14 b*, 13:57 Vb*, 14:01 Dm*, 15:18 am*, 16:03 D*, 16:43 a*, 16:50 Vb*, 17:20 Cbm*, 17:23 S*, 18:25 Vb*, 19:42 bm*, 19:55 Vae*, 20:51 dn*, 21:42 Vam*, 22:25 Vbm*
SULĘCIN ŚWIEBODZIN 10:29 b, 17:25 bm
SZCZECIN   02:44 dn, 13:25 d
SZPROTAWA NOWA SÓL 07:31 DT#, 10:50 DT#, 20:41 am#
ŚWIDNICA k.ZG   05:22 D*, 06:24 D*, 07:24 D*, 08:24 E*, 09:50 b*, 11:22 E*, 13:22 b*, 15:42 b*, 16:39 D*, 17:32 bm*, 19:22 bm*, 21:22 Dm*, 22:23 S*, 23:22 Dm*
ŚWIEBODZIN   21:54 K*, 21:54 R*
ŚWIEBODZIN CIGACICE 06:22 dn*, 07:38 b*, 07:58 S*, 09:14 b*, 10:30 E*, 11:34 D*, 12:24 D*, 13:14 b*, 14:01 Dm*, 15:18 am*, 16:43 a*, 17:20 Cbm*, 17:23 S*, 18:25 Vb*, 19:42 bm*, 19:55 Va&*, 20:51 dn*, 22:25 Vbm*
ŚWINOUJŚCIE KAMIEŃ POMORSKI 21:54 K*
TARNAWA KISIELIN 07:38 S*
WAŁBRZYCH   14:08 *
WICHÓW PIERZWIN 06:26 D*, 07:35 S*, 09:15 D*, 13:31 E*, 17:15 D*
WICHÓW URZUTY 15:37 a*, 19:20 am*, 21:00 Cdm*
WOLSZTYN KARGOWA 12:22 D*, 13:57 Vb*, 16:50 Vb*, 21:42 Vam*
WROCŁAW   11:27 L, 11:25 cn, 17:32 Vbm, 18:57 Vb*, 19:57 Vam*, 20:20 bv, 22:50 dn*
WYSOKA   07:31 S*
WYSOKIE   06:19 D *, 07:35 S *, 10:16 25*, 16:51 D *
ZABÓR KISIELIN 07:38 S*
ZABÓR   05:31 D*, 06:25 E*, 07:23 +b*, 07:25 D*, 08:17 D*, 09:43 b*, 11:37 D*, 13:23 b*, 15:01 D*, 16:02 a*, 17:05 D*, 17:48 bm*, 18:47 Dm*, 19:47 Cbm*, 21:32 Dm*
ZAKOPANE KRAKÓW 22:50 dn*
ŻAGAŃ STANÓW 16:52 bG
ŻAGAŃ BRZEŹNICA 06:20 D, 07:28 Cb, 07:29 D*, 10:18 b, 14:12 b, 18:25 bm, 20:02 bm
ŻAGAŃ KACZENICE 07:23 D
ŻAGAŃ NOWOGRÓD BOB. 10:39 D*
ŻAGAŃ PIERZWIN 09:15 D*, 13:31 E*, 15:37 a*
ŻAGAŃ URZUTY 07:43 S, 11:30 D, 17:15 D*, 19:20 am*, 21:00 Cdm*
ŻARY PIASKI 06:30 D, 07:40 D*, 07:40 Cb, 08:10 S, 08:40 Cb, 09:10 D, 09:30 Cb*, 09:30 D, 11:00 D*, 11:00 Cb, 12:25 Cb*, 12:25 D, 13:00 b, 13:50 D*, 15:15 Ca*, 15:15 D, 16:35 D*, 16:35 Cb, 17:15 D*, 18:00 Ca*, 18:00 Dm, 18:45 b*, 19:30 Dm*, 19:30 Cbm, 21:00 Dm*, 22:00 Cbm*, 23:30 Dm*