Agencja Reklamowa

PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Działalność

PKS Zielona Góra Sp. z o.o., bazując na wieloletniej tradycji, wciąż podnosi poziom świadczonych usług. Na sukces firmy pracuje blisko 450 osób w Zielonej Górze, Gubinie, Krośnie Odrzańskim, Sulechowie i Świebodzinie.

Nasze atuty to:
- ustabilizowana pozycja na rynku usług przewozowych poparta wieloletnim doświadczeniem,
- rozwinięta sieć linii autobusowych,
- wysoki standard świadczonych usług,
- wysokie umiejętności zawodowe kierowców autobusowych i mechaników,
- sprawny i nowoczesny tabor autobusowy.

Jako jedno z największych przedsiębiorstw przewozowych na Ziemi Lubuskiej dysponujemy dużą Flotą Autobusową, które w ramach Rozkładu Jazdy Autobusów pokonują  mln kilometrów, docierając do atrakcyjnych miejsc na terenie Polski oraz Europy.

W ramach rozwiniętej działalności turystycznej nasze autobusy wożą Pasażerów po całej Europie. Kompleksową obsługę w tym zakresie oferuje Biuro Turystyczne BUS TOURS PKS Zielona Góra.

W ramach działalności dodatkowej - oprócz pięciu pełnozakresowych Dworców Autobusowych w Zielonej Górze, Gubinie, Krośnie Odrzańskim, Sulechowie i Świebodzinie, Spółka dysponuje czterema stacjami obsługi (Gubin, Krosno Odrzańskie, Świebodzin i Zielona Góra) oraz stacjami paliw w Zielonej Górze, Krośnie Odrzańskim i Lubsku.

Odbiorcami naszych usług są Klienci indywidualni i instytucjonalni, korzystający z proponowanej oferty doraźnie lub na podstawie długoterminowych umów.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby Klienci korzystający z naszych usług byli zadowoleni!


 

powrót