logo PKS 40px

Informacja telefoniczna: +48 703 40 23 57 płatne 2,10 zł + VAT za 1 min. połączenia

Wyszukaj połączenie i kup bilet przez internet od 1 zł!

Rozkład Jazdy ważny od: 01.02.2017 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. ODJAZDU                     
BABIMOST Zbąszynek 14:30 D (*) 3      
BŁONIE Cibórz 11:50 D (*) 1 14:25 S (*) 3    
BRÓJCE Myszęcin 12:15 D (*) 4 15:30 D (*) 4    
CIBÓRZ   08:30 D (*) 4      
GŁOGÓW Nowa Sól 16:10 d (II) 4      
GORZÓW WLKP. Międzyrzecz 09:20 d (II) 5 16:10 (III) 5 20:00 b (III) 5  
JELENIA GÓRA Bolesławiec 12:40 d (V;XV) 6 15:20 a (V;VIII) 6    
JEMIOŁÓW Poźrzadło 14:20 S (*) 7      
JEMIOŁÓW Zagórze 15:45 D (*) 6      
JEZIORY   15:10 DH (*) 3      
KALINOWO Niesulice 06:30 S (*) 1 13:20 D (*) 2    
KARPACZ   09:00 b (III) 1      
KĘPSKO Darnawa 07:40 S (*) 3 13:20 S (*) 3    
KOŁOBRZEG Recz, Świdwin 07:35 dn (*) 5      
KOSZALIN Gorzów Wlkp. 11:15 a (V;VIII) 5      
KUDOWA ZDRÓJ Polkowice, Wrocław 11:35 (III) 6      
LASKI WIEŚ Przełazy 12:45 S (*) 7 14:25 S (*) 7    
ŁAGÓW LUB.   07:50 D (*) 5 10:30 c (*) 5 12:00 D (*) 5 14:25 Cam (*) 5
    14:25 Dm (*) 5      
ŁAGÓW LUB. Lubrza 06:35 S (*) 5 16:00 S (*) 5    
MIĘDZYCHÓD Międzyrzecz 13:40 De (III) 4      
MIĘDZYLESIE Cibórz 13:15 S (*) 3      
MIĘDZYLESIE Ołobok 13:15 S (*) 4      
MIĘDZYRZECZ Jordanowo 11:00 D (*) 2      
NIEDŹWIEDŹ Przełazy 06:20 S (*) 7 15:20 S (*) 7    
NOWY DWOREK Witosław 14:15 D (*) 2 15:25 D (*) 7    
NIEKARZYN   15:45 S (*) 7      
OŁOBOK Wilkowo 15:30 S (*) 2      
POGORZELICA Pobierowo 05:15 R (*) 5      
RAKÓW   07:00 S (*) 8 12:35 S (*) 8 14:30 S (*) 8  
SKĄPE   06:25 S (*) 3 06:45 S (*) 3    
SMARDZEWO Lubinicko 12:05 S (*) 5 14:15 S (*) 6 15:30 S (*) 3  
SMARDZEWO   06:20 S (*) 3 12:35 S (*) 3 12:30 DH (*) 3 13:40 S (*) 3
SULĘCIN   14:23 D (III) 5 19:40 be7 (III) 5    
SZCZANIEC   06:25 S (*) 4 06:30 DH (*) 4    
SZCZECIN Gorzów Wlkp. 13:25 d (V) 5      
ŚWINOUJŚCIE Kamień Pomorski 05:15 K (*) 6      
WĘGRZYNICE Cibórz 06:15 S (*) 7      
WĘGRZYNICE Lubogóra 06:20 S (*) 2 15:30 S (*) 5 15:30 DH (*) 5  
WILENKO   06:35 S (*) 3      
WYSOKA Lubrza 06:15 D (*) 1 12:45 S (*) 1    
WYSOKA Lubrza, Zarzyń 14:25 S (*) 1 15:25 DH (*) 1    
ZAGAJE Lubrza 06:25 S (*) 6 12:50 S (*) 7    
ZARZYŃ Lubrza 15:25 S (*) 6      
ZAWISZE Skąpe 15:25 D (*) 1      
ZIELONA GÓRA   08:20 De (III) 6 21:10 R (*) 6    
ZIELONA GÓRA Cigacice 05:20 dn (*) 8 06:35 d (*) 8 07:00 S (*) 8 08:10 cm (*) 8
    09:30 E (*) 8 09:41 D (III) 8 10:30 D (*) 6 11:20 Dm (*) 8
    12:10 a (*) 8 13:00 Dm (*) 6 14:15 am (*) 8 15:40 c (*) 8
    16:20 S (*) 8 16:20 Cam (*) 8 16:35 be7 (III) 8 17:30 am (*) 8
    18:40 S (*) 8 19:00 S (*) 6  20:00 dn (*) 6   21:10 K (*) 8

 

Rozkład Jazdy ważny od: 01.02.2017 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. PRZYJAZDU                     
BABIMOST Zbąszynek 07:20 D (*)      
BŁONIE Cibórz 13:30 D (*) 16:14 S (*)    
BRÓJCE Myszęcin 06:19 D (*) 09:10 S (*) 12:36 DH (*)  
CIBÓRZ Ołobok 09:45 D (*)      
GŁOGÓW Nowa Sól 09:20 d (II)      
GORZÓW WLKP. Międzyrzecz 09:00 b (III) 11:31 (III) 16:07 d (II)  
GOŚCIKOWO   16:08 D (*)      
JELENIA GÓRA Bolesławiec 11:15 a (V;VIII) 13:20 d (V,XV)    
JEMIOŁÓW Poźrzadło 07:30 D (*) 15:56 S (*)    
JEZIORY   15:30 DH (*)      
JORDANOWO   09:11 S (*)      
KALINOWO Radoszyn 07:47 S (*) 14:28 DH (*) 15:22 S (*)  
KARPACZ   20:00 b (III)      
KĘPSKO   15:30 S (*)      
KĘPSKO Skąpe 08:58 S (*)      
KOŁOBRZEG Recz, Świdwin 19:59 dn (*)      
KOSZALIN Gorzów Wlkp. 15:20 a (V,VIII)      
KUDOWA ZDRÓJ Polkowice, Wrocław 16:09 (III)      
LASKI WIEŚ Przełazy 14:20 S (*) 15:51 S (*)    
ŁAGÓW LUB.   07:30 S (*) 09:18 D (*) 13:23 D (*) 15:44 Dm (*)
    16:20 Cam (*)      
ŁAGÓW LUB. Lubrza 08:59 S (*) 12:08 c (*)    
MIĘDZYCHÓD Międzyrzecz 08:20 De (III)      
MIĘDZYLESIE Cibórz 14:44 S (*)      
MIĘDZYLESIE Ołobok 14:55 S (*)      
MIĘDZYRZECZ Jordanowo 12:53 D (*)      
NIEDŹWIEDŹ Przełazy 07:25 S (*) 16:25 S (*)    
NOWY DWOREK Witosław 07:28 D (*) 15:11 D (*)    
NIEKARZYN   16:39 S (*)      
OŁOBOK Wilkowo 16:30 S (*)      
POGORZELICA Pobierowo 21:10 R (*)      
SKĄPE   07:35 S (*) 07:39 S (*)    
SMARDZEWO Lubinicko 13:23 DH (*) 14:15 S (*) 15:13 S (*) 15:40 S (*)
SMARDZEWO   07:40 S (*) 08:06 S (*) 13:38 S (*) 16:53 S (*)
SULĘCIN   09:36 D (III) 16:30 be7 (III)    
SZCZANIEC   07:37 DH (*) 07:50 S (*)    
SZCZECIN Gorzów Wlkp. 12:39 d (V)      
ŚWINOUJŚCIE Kamień Pomorski 21:10 K (*)      
WĘGRZYNICE   07:46 S (*)      
WĘGRZYNICE Lubogóra 07:13 S (*) 16:20 S (*) 16:25 DH (*)  
WILENKO   07:14 S (*)      
WYSOKA Lubrza 07:54 DH (*) 16:09 S (*)    
WYSOKA Lubrza, Zarzyń 07:39 S (*) 14:07 S (*) 17:10 DH (*)  
ZAGAJE Lubrza 07:29 S (*) 13:50 S (*)    
ZARZYŃ Lubrza 16:50 S (*)      
ZAWISZE Skąpe 16:56 D (*)      
ZIELONA GÓRA   13:40 De (III)      
ZIELONA GÓRA Cigacice 05:14 K (*) 05:14 R (*) 06:11 D (*) 07:34 dn (*)
    09:01 E (*) 10:51 cm (*) 12:25 S (*) 13:31 am (*)
    14:13 dm (*) 14:18 D (III) 15:21 a (*) 15:55 S (*)
    16:43 am (*) 17:16 S (*) 18:21 cm (*) 19:30 am (*)
    19:35 be7 (III) 20:31 d (*) 22:26 dn (*)  

LEGENDA

14.30 kurs pośpieszny
07:30 V kurs przyspieszony
17:45 kurs zwykły
+ kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
6 kursuje w soboty oprócz 26.XII
7 kursuje w niedziele
a nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
b nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
C kursuje w soboty, niedziele i święta oraz dodatkowo 02.V
c nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
D kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt z wyjątkiem 02.V
d nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26
E kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e nie kursuje w okresie ferii letnich
G nie kursuje od poniedziałku do piątku w okresie wakacji szkolnych i ferii
H kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
i nie kursuje w dniu 26.XII
J kursuje do Czerwieńska Rynek
K kursuje od 1.VI.- 31.VIII
L kursuje w okresie ferii letnich
m nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
S kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem 02.V, 16.VI, 31.X
Q kursuje przez Czerwieńsk Jednostka Wojskowa
T nie kursuje 02.V oraz 16.VI
X od 01.X do 14.IV kursuje w 6,7 w pozostałym okresie codziennie
Y kursuje 02.V oraz 16.VI
(*) kurs firmy PKS Zielona Góra Sp. z o.o., ul. Jana z Kolna 2a, 65-014 Zielona Góra
(I) kurs firmy PKS Bolesławiec Sp. z. o.o. , ul. Modłowa 8, 59-700 Bolesławiec
(II) kurs firmy "INTERTRANS" PKS w Głogowie S. A., ul. Jedności Robotniczej 2 67-200 Głogów
(III) kurs firmy PKS w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.,  ul. Podmiejska 20, 66-400 Gorzów Wlkp.
(IV) kurs firmy Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o. ul. Trzygłowska 32, 72-300 Gryfice
(V) kurs firmy PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra, ul. Obrońców Pokoju 1B
(VI) kurs firmy PKS w Kamiennej Górze Sp. z o.o., ul. Towarowa 43, 58-400 Kamienna Góra
(VII) kurs firmy F.U.H. EKO - "STAMAR" Marczak Stanisław Końskie, ul. Zachodnia 19,26-200 Końskie
(VIII) kurs firmy PKS Spółka z o.o. w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 1, 75-029 Koszalin
(IX) kurs firmy PKS Leszno Sp. z o.o. , ul. Narutowicza 76, 64-100 Leszno
(X) kurs firmy PKS Nowa Sól Sp. z o.o. w likwidacji, ul. Przyszłości 1, 67-100 Nowa Sól
(XI) kurs firmy PKS Przemyśl Sp. z o.o., ul. Dworskiego 106, 37-700 Przemyśl
(XII) kurs firmy PT-H TRANSHAND Sp. z o.o Słubice, Osiedle Przemysłowe 16, 69-100 Słubice
(XIII) kurs firmy "POLBUS-PKS" Sp. z o.o. Wrocław, ul. Joannitów 13, 50-525 Wrocław
(XIV) kurs firmy PKS w Żarach S.A., ul. Okrzei 31-33, 68-200 Żary
(XV) kurs firmy PKS w Szczecinie Sp. z o.o.,  ul. Heyki 4, 70-631 Szczecin
(XVI) Arria Bus Transport Polska sp. z o.o. Oddział w Kołobrzegu, ul. Dąbrowskiego 8/24, 87-100 Toruń